Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 18:35
Assassin's Creed Origins: The Discovery Tour na zwiastunie. Ubisoft opowiada o rozbudowanym trybie
1932V

Assassin's Creed Origins: The Discovery Tour na zwiastunie. Ubisoft opowiada o rozbudowanym trybie

Francuska korporacja opublikowała dodatkowy tryb do Assassin’s Creed: Origins, który może zainteresować wielu graczy. Twórcy kastrują grę z walki oraz fabuły, ale jednocześnie pozwalają czerpać całą przyjemność z Egiptu.

The Discovery Tour to specjalny wariant zabawy przygotowany przez Ubisoft dla Assassin’s Creed: Origins. Deweloperzy stworzyli tryb edukacyjny, który jest od dzisiaj dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawki.

Assassin’s Creed: Origins z piękną figurką za ponad 1600 zł. Kolekcjonerzy muszą szykować gotówkę

Jak się okazuje to sami profesorowie zgłosili się do Ubisoftu z pomysłem na tryb dedykowany nauce, który mógłby zostać użyty na lekcjach. Autorzy wykorzystali tę koncepcję i stworzyli „The Discovery Tour”.

Musicie przy tym wiedzieć, że nie jest to zwykła „wolna rozgrywka” bez treści, ponieważ deweloperzy zajęli się stworzeniem  ponad 75 wypraw, podczas których otrzymacie możliwość poznania zabytków z Egiptu, Aleksandrii, czy też dokładnie przyjrzeć się Rzymianom. Gracze-widzowie otrzymają również sporo informacji dotyczących procesu powstawania Assassin’s Creed: Origins.

Jest to na pewno ciekawa opcja dla nauczycieli, którzy mogą za pomocą Assassin’s Creed: Origins uczyć o Egipcie, jednak obawiam się, że taka propozycja przez wiele lat nie trafi do rodzimych szkół. Co ciekawe, Ubisoft pozwala nawet nabyć „samodzielny” Assassin's Creed Origins: The Discovery Tour.

Źródło: YouTube.com

Tagi: assassin's creed origins: the discovery tour Assassin’s Creed: Origins trailer zwiastun

Nie przegap