Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 14:39
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wkrótce na Nintendo Switch i PC. Brytyjczycy potwierdzają doniesienia
2306V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wkrótce na Nintendo Switch i PC. Brytyjczycy potwierdzają doniesienia

Pod koniec ubiegłego tygodnia miałem okazję wspomnieć na portalu o ciekawych przeciekach dotyczących pojawienia się Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych. Dzisiaj brytyjski Eurogamer potwierdził, że również otrzymał informacje o nowej wersji trylogii Crasha.

Brytyjski Eurogamer przyzwyczaił nas do publikowania grubych przecieków – to właśnie ta ekipa ujawniła między innymi Nintendo Switcha oraz potwierdziła założenia PlayStation 4 Pro – więc możemy śmiało powiedzieć, że zespół posiada dobrych informatorów. Dzisiaj redakcja wspomniała o Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Nintendo Switch i komputerach osobistych.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy może trafić na Nintendo Switch i PC. Nowa gra w przyszłym roku?

Słowa „wspomniała” nie pojawia się w tej wiadomości bez przyczyny. Zazwyczaj Eurogamer tworzy dokładne raporty przedstawiające uzyskane informacje, ale dzisiaj jesteśmy świadkami dość nietypowej zagrywki.

Brytyjczycy opublikowali informacje, którą dzieliłem się z naszą społecznością w niedzielę – Max Arguile w najnowszym numerze „Licensing Source Book Europe” informuje o pojawieniu się Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na Nintendo Switch i komputerach osobistych. Redakcja przedstawiając informację dodała wyłącznie „nasze źródła słyszały to samo”, a następnie przedstawia kolejne wieści przedstawione przez Arguile’a, czyli te dotyczące nowej gry w 2019 roku.

Sytuacja jest dość nietypowa, jednak doświadczenie nauczyło mnie jednego – jeśli Eurogamer coś potwierdza, to możemy szykować się na premierę. Co ciekawe, dziennikarze wspominają, że choć aktualnie nie pojawiły się przecieki dotyczące wersji na Xboksa One, to jednak gra może trafić również na konsolę Microsoftu.

Kiedy oficjalne informacje? Wiele na to wskazuje, że wciąż musimy czekać na zakończenie ekskluzywnej umowy pomiędzy Activision a Sony. Jedno wydaje się pewne… Crash Bandicoot N-Sane Trilogy jeszcze w tym roku wskoczy na Nintendo Switch i PC.

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy nintendo Switch pc playstation 4 Vicarious Visions