Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.02.2018 15:20
Transformers. Seria może doczekać się resetu po filmie Bumblebee
1230V

Transformers. Seria może doczekać się resetu po filmie Bumblebee

Filmowe uniwersum Transformers przeszło długą drogę od naprawdę fajnej adaptacji serii aż po tasiemcowatą wydmuszkę, która zgarnia najgorsze oceny jakie się da. Hasbro chce powiedzieć temu stanowcze stop!

Prawdopodobnie podczas Hasbo Investor Preview 2018, firma chce przedstawić inwestorom specjalne ogłoszenie dotyczące serii Transformers

Gwiazdy Holywood, które wcieliły się w Spider-Mana i jego wrogów

Według informacji jakie pojawiają się w Sieci, planowany na przyszły rok film Transformers 6 został skasowany, a nadchodzący w tym roku spin-off Bumblebee: The Movie, będzie ostatnim w tym uniwersum na jakiś czas.

Hasbro wraz z Paramount zgodnie stwierdzili, że należy odsunąć od serii Michaela Baya, dać jej co najmniej trzy lata oddechu i zaprzęgnąć do pracy nowe studio. Dzięki temu ostatnia seria porażek się zakończy, a fani znów pokochają Transformersy tak jak kiedyś. 

Póki co to nie są pewne informacje, lecz jedynie doniesienia mediów i osób związanych z tym środowiskiem. Lecz oficjalna lista filmów Hasbro na najbliższe lata zawiera jeden nieogłoszony jeszcze tytuł zaplanowany na 2021 rok, którym zajmie się właśnie Paramount.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/2/16/17021028/transformers-reboot-cinematic-universe-michael-bay

Tagi: