Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 14:05
Warcraft III HD zostanie zapowiedziany wkrótce? Blizzard zbiera największe gwiazdy sceny
1128V

Warcraft III HD zostanie zapowiedziany wkrótce? Blizzard zbiera największe gwiazdy sceny

Od ubiegłego roku zapaleni fani Warcrafta czekają na powrót trzeciej odsłony ze stosownymi ulepszeniami. Wiele na to wskazuje, że gra już wkrótce wróci na salony, bo Blizzard zorganizował tajemnicze spotkanie, na którym pojawią się znani gracze.

W ubiegłym roku informowałem naszych czytelników o nietypowym pomyśle Blizzarda – firma wspomniała, że aktualnie nie pracuje nad Diablo II HD oraz Warcraft III HD, ponieważ oba tytuły potrzebują ulepszeń w kodzie źródłowym.

World of Warcraft: Battle for Azeroth w szczegółach. Blizzard ujawnił najważniejsze informacje o DLC

Od tamtego czasu mogło się sporo zmienić, ponieważ kilku profesjonalnych zawodników Warcrafta potwierdziło staranie się o wizy do Stanów Zjednoczonych – Rosjanie Happy oraz HawK, Foggy z Ukrainy, czy też nawet Grubby z Holandii.

Jeśli jeszcze kilka lat temu interesowaliście się sceną Warcrafta, to na pewno dobrze kojarzycie te pseudonimy – niektórzy gracze wciąż streamują swoje zmagania i od czasu do czasu pokazują odrobinę WC3. Jedną z takich ikon na pewno jest Manuel Schenkhuizen, który systematycznie zaprasza swoich fanów na zmagania.

Na pewno nie jest to przypadek, że śmietanka europejskiej sceny Warcrafta w jednym czasie zjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Możemy mieć jednocześnie pewność, że nie będzie to „turniej legend”, ponieważ takie wydarzenia są zawsze dobrze nagłośnione.

Blizzard już wcześniej organizował takie „tajne spotkania” przy okazji zapowiedzi innych tytułów lub dodatków, więc wszystkie znaki na niebie zwiastują powrót „czegoś” ze świata Warcrafta.

Źródło: https://www.reddit.com/r/wow/comments/7xtlzl/expect_a_warcraft_iii_related_announcement_soon/

Tagi: Blizzard warcraft warcraft iii hd