Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 20:03
For Honor wciąż cieszy się sporą popularnością. Gra zaliczyła świetny wynik, więc Ubisoft ma plany na rozwój
1212V

For Honor wciąż cieszy się sporą popularnością. Gra zaliczyła świetny wynik, więc Ubisoft ma plany na rozwój

Ubisoft opublikował dokładne wyniki For Honor. Na serwerach produkcji wciąż nie brakuje chętnych do gry, więc deweloperzy mają spore plany na rozwój gry i część nowości trafi na serwery jeszcze w tym tygodniu.

Dokładne informacje na temat planów rozwoju For Honor znamy od ubiegłego tygodnia. Firma zajęła się serwerami i już od przyszłego tygodnia pierwsi śmiałkowie rozegrają pojedynki na serwerach dedykowanych.

For Honor z dedykowanymi serwerami w lutym. Twórcy zapowiadają atrakcje

Jesteście zaskoczeni, że Francuzi tak bardzo walczą o swoją grę? Deweloperzy doskonale zdają sobie sprawę z ogromnego potencjału oraz potencjalnej liczby klientów – For Honor sprawdziło 7,5 miliona graczy na całym świecie.

To nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ w każdym miesiącu na serwery loguje się milion unikalnych użytkowników! Szczerze mówiąc to dla mnie spore zaskoczenie, ponieważ mam wśród znajomych kilku  graczy, którzy porzucili For Honor już kilka miesięcy po premierze.

Studio zamierza walczyć o pozycję, więc możemy mieć pewność, że liczba rycerzy, wikingów oraz samurajów biegających po przygotowanych mapach na pewno będzie rosła. For Honor to kolejny tytuł z katalogu Ubisoftu, który otrzymał „drugie życie” i twórcy chcą pracować nad rozwojem propozycji na wiele miesięcy po premierze.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/for-honor-now-has-one-million-active-players-each-month

Tagi: