Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 12:45
Nintendo Labo zaprezentowane na materiałach. Japończycy pokazują części, składanie i rozgrywkę - to będzie HIT
1133V

Nintendo Labo zaprezentowane na materiałach. Japończycy pokazują części, składanie i rozgrywkę - to będzie HIT

Japońska korporacja odkrywa wszystkie karty związane z Nintendo Labo. Firma opublikowała trzy materiały, które odpowiedzą na Wasze wszystkie pytania dotyczące kartonowej magii Nintendo. Firma pokazuje „urządzenia” oraz rozgrywkę.

Nintendo Labo to nowy pomysł na podbicie świata przez Nintendo. Pierwsze opinie na temat produktów są bardzo pozytywne, ponieważ Japończycy podobno stworzyli kapitalną rozgrywkę, która oczarowuje najmłodszych.

Nintendo Labo zostało uznane za śmieci przez personel sprzątający USK

Gdy Nintendo pokazało Nintendo Labo tylko nieliczni wierzyli w sukces propozycji. Korporacja ma jednak pomysł na zainteresowanie swoich urządzeniem kolejnych użytkowników i te kartony podobno faktycznie potrafią zdziałać cuda.

To na pewno nie jest propozycja dla wszystkich – typowy fan Call of Duty znudzi się po trzech minutach i nie złoży kartonów – ale jeśli macie w domu dzieciaki, to możecie szykować się na kupienie drugiego Nintendo Switcha, bo Wasza konsola zostanie przejęta przez pociechy.

Pierwsze opinie są niemal jednoznaczne – Toy-Con 01: Variety Kit to znacznie ciekawsza zabawa, ponieważ użytkownicy mają dostęp do kilku urządzeń, które oczywiście na początku należy złożyć. W drugim zestawie zainteresowani otrzymają wyłącznie robota.

Pewnie nie wszyscy czytelnicy PPE są zainteresowani „kartonami”, ale poświęćcie przynajmniej sześć minut i zobaczcie drugi film, na którym jest zaprezentowany Toy-Con 01: Variety Kit… To się może udać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Nintendo nintendo labo nintendo Switch