Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.02.2018 12:09
Kingdom Come sprzedaje się nieźle pomimo krytyki w recenzjach
1375V

Kingdom Come sprzedaje się nieźle pomimo krytyki w recenzjach

Z Kingdom Come: Deliverance są duże problemy techniczne - szczególnie na konsolach. Gra w związku z tym zebrała trochę krytycznych ocen. Pierwsze wyniki sprzedaży są mimo wszystko pozytywne.

Średnia ocen Kingdom Come: Deliverance na PS4 to obecnie 6.5/10 a na PC 7.7. Gracze liczyli na wyższe noty i brak problemów technicznych (szwankuje framerate a recenzenci żalą się na bugi i zawieszanie gry).

Kingdom Come: Deliverance krytykowane w pierwszych recenzjach

Jak się okazuje fanów średniowiecza i motywów rycerskich jest wielu. Czeskie studio Warhorse podało, że w preorderach sprzedano 100 tysięcy kopii Kingdom Come. Kolejne 350 tysięcy sztuk gry rozeszło się od momentu premiery na całym świecie. Razem to już prawie 0,5 mln sprzedanych sztuk, co przy raczej niewielkim marketingu i budżecie można uznać za niezły wynik.

Daniel Vavra zapowiedział, że w przyszłości chciałby wykorzystać technologię opracowaną na potrzeby Kingdom Come również w innych tytułach. W wywiadzie deweloper nie przedstawił jeszcze żadnych szczegółów na ten temat.

Jeśli chodzi o liczne błędy i problemy z wydajnością, to Warhorse zapowiedziało już, że pracuje nad patchem, który rozwiąże wiele problemów. Łatka ma zostać wydana w terminie do 2 tygodni od premiery.

 


Tagi: Deep Silver pc ps4 Warhorse Studios xone