Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.02.2018 10:53
Sea of Thieves. Piracki kontroler już dostępny w sprzedaży. Unboxing sprzętu
1309V

Sea of Thieves. Piracki kontroler już dostępny w sprzedaży. Unboxing sprzętu

Microsoft już w styczniu zapowiadał, że wprowadzi na rynek niedługo limitowaną edycję kontrolera dla Xbox One. Sprzęt związany z Sea of Thieves trafił już do sklepów w USA i Europie.

Bezprzewodowy pad jest o tyle ciekawy, że został oprócz schematu graficznego związanego z Sea of Thieves wyposażony we fluorescencyjne elementy, które świecą w nocy. Dokładnie chodzi o grafikę czaszki, znajdującą się w centralnej części hardware'u.

Sea of Thieves (Xbox One, PC). Premiera, cena, wymagania

Kontroler jest już dostępny w sprzedaży w Europie i USA. Sprzęt wyceniono na 69,99 euro/75 dolarów. W polskim sklepie Microsoft pada kupimy za 299 zł. W sieci pojawiły się już nowe zdjęcia produktu (jak widać Microsoft zadbał również o gustowne opakowanie w klimatach pirackich). Wszystkie fotki znajdziecie w naszej galerii.

Sea of Thieves trafi na półki sklepowe 20 marca. Beta może pozostawiała sporo do życzenia w związku z problemami z serwerami, ale gra ma duży potencjał. Miejmy nadzieję, że Sea of Thieves stanie się kolejną, mocną multiplayerową pozycją, która będzie cieszyć się taką popularnością jak PlayerUnknown's Battlegrounds.

Poniżej możecie też sprawdzić unboxing nowego kontrolera.

Tagi: