Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 17:56
For Honor z dedykowanymi serwerami w lutym. Twórcy zapowiadają atrakcje
529V

For Honor z dedykowanymi serwerami w lutym. Twórcy zapowiadają atrakcje

Ubisoft walczy o For Honor. Firma właśnie przedstawiła datę włączenia serwerów dedykowanych, a jednocześnie poznaliśmy plany na najbliższe dni. Twórcy chcą ożywić serwery.

Francuzi już w przypadku Rainbow Six: Siege pokazali, że potrafią ratować swoje gry. For Honor od premiery cierpi na problemy z serwerami, więc deweloperzy w ubiegłym roku podjęli trudną decyzję i przerzucą infrastrukturę na „dedyki”.

For Honor - recenzja gry

Latem ubiegłego roku Ubisoft zapowiedział wdrożenie serwerów dedykowanych do For Honor i aktualizacja odbędzie się już 19 lutego, czyli dokładnie cztery dni po rozpoczęciu piątego sezonu rozgrywek zatytułowanego Czas Wilków.

Na dobry początek autorzy skupią się na trybach PVP, dzięki którym uda się im wyeliminować migrację sesji, wymagania NAT, czy też ponowną synchronizację – ten ostatni element ma sprawić, że gracze nie będą się musieli męczyć przerwanymi spotkaniami, czy też problemami z wyszukiwaniem zawodników.

Tak o zmianach wypowiedział się Damien Kieken, Game Director:

“Zmiana infrastruktury online w trakcie uruchomionej gry było wyzwaniem, ale też stanowczym krokiem w stronę poprawienia przeżyć naszych graczy. Wdrożenie dedykowanych serwerów daje nam pewność, co do kierunku, w jakim podążamy oraz, że utoruje nam drogę do roku ciągłego wsparcia oraz nowej zawartości.”

Studio jednocześnie zapewni kluczowe aktualizacje do pięciu wojaków oraz wiele poprawek, dzięki którym zostanie dostosowany postęp gracza, gra rankingowa oraz wiele więcej. Twórcy zaplanowali szereg atrakcji, które będą wdrażane do gry w przeciągu następnych dni.

Więcej informacji o aktualizacjach w Sezonie Piątym poznacie dziś (8 lutego) o 20:00 podczas transmisji na twitch.tv/forhonorgame.

For Honor Dedykowane Serwery

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dedykowane serwery For Honor Ubisoft