Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 19:03
Xbox na E3 „w wielkim stylu”. Microsoft ponownie zapowiada wystąpienie
2792V

Xbox na E3 „w wielkim stylu”. Microsoft ponownie zapowiada wystąpienie

Amerykańska korporacja ponownie podgrzewa atmosferę przed E3 2018. Firma pojawi się na imprezie „w wielkim stylu” i tym razem w sprawie wydarzenia wypowiedział się Aaron Greenberg. Szef marketingu Xboksa musiał wytłumaczyć pewną sprawę.

Phil Spencer już w połowie stycznia zapowiedział, że jego korporacja nie zamierza zmarnować okazji i pojawi się na E3. Gracze mają czekać na „pozytywne zmiany”, które dostrzeżemy na między innymi konferencji.

Microsoft już wspomina o konferencji na E3 2018. Czekajcie na „pozytywne zmiany”

Organizatorzy E3 przedstawili już rozkład hali podczas tegorocznej imprezy i jeden z graczy dostrzegł pewną ciekawostkę – z roku na roku Microsoft decyduje się wynająć mniejszą powierzchnię.

Komentarz dostrzegł Aaron Greenberg, który wspomniał, że mapa nie jest jeszcze dokładna, a jego korporacja pojawi się na imprezie „w wielkim stylu”. Wkrótce mamy otrzymać więcej informacji na temat samego wystąpienia.

Czego możemy się spodziewać? Pewniakiem na pewno jest Forza Horizon 4, czy też Fable 4, ale według ostatnich plotek, Microsoft ma zaprezentować kilka wciąż skrywanych w tajemnicy tytułów, które mają zadebiutować na rynku do końca 2018 roku.

Źródło: https://wccftech.com/greenberg-xbox-e3-2018-big-way/

Tagi: