Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 20:34
Twórcy Batman: Arkham Knight mogą pracować nad grą w świecie Justice League? Studio podgrzewa atmosferę
1176V

Twórcy Batman: Arkham Knight mogą pracować nad grą w świecie Justice League? Studio podgrzewa atmosferę

Od wielu lat czekamy na konkretną zapowiedź nowej produkcji od Rocksteady Studios. Twórcy małymi krokami przygotowują się do odsłonięcia projektu, a według najnowszej teorii, studio porzuciło Batmana na rzecz całej Ligii Sprawiedliwości.

Rocksteady Studios to doświadczona ekipa, która przez lata dostarczała na rynek fantastyczne przygody Batmana. Deweloperzy zdecydowali się porzucić serię „Arkham” i od wielu miesięcy czekamy na prezentację nowej gry zespołu.

Superman od Rocksteady Studios ma zostać ujawniony wkrótce. Przeciek zapowiada wielką prezentację

Studio przygotowuje się do odsłonięcia nowej gry. Kilka dni temu na Twitterze Rocksteady Studios pojawiło się zdjęcie ekipy zajmującej się mocapem, a dzisiaj mogliśmy spojrzeć na salę, w której przygotowywane są wszystkie animacje.

Gracze spostrzegli ciekawą sytuację – na pierwszej fotce jeden z aktorów stanął w nietypowej pozie, którą dobrze powinni kojarzyć fani Ligii Sprawiedliwości. Podobny układ ciała zaprezentował na jednym z plakatów Cyborg!

Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że w Batman: Arkham Knight pojawił się Easter Egg, który sugerował produkcję Rocksteady Studios w świecie Supermana… Nie jest to oczywiście w żaden sposób potwierdzenie, lecz warto wiedzieć, że Brytyjczycy szykują się do odsłonięcia swojego nowego projektu.

Na deser przedstawiam małe porównanie oraz wspomniany „pokój zabaw”.

Rocksteady Studios Justice League

Źródło: Twitter.com

Tagi: justice league liga sprawiedliwości rocksteady studios