Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2018 14:01
PUBG Mobile – jak włączyć w Polsce? Porównanie z Xbox One X
3508V

PUBG Mobile – jak włączyć w Polsce? Porównanie z Xbox One X

Wczoraj miałem okazję zaprezentować naszej społeczności fantastyczny zwiastun Playerunknown's Battlegrounds Mobile, który mógł rozbudzić Wasze zainteresowanie małą produkcją. Gra aktualnie nie jest dostępna w Polsce, ale bez problemu możecie ją włączyć w naszym kraju.

Playerunknown's Battlegrounds cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie, a mała wersja zaczyna podbijać Azję. Gra aktualnie jest dostępna w tylko w Chinach, ale sympatycy produkcji rozgryźli system i bez problemu można włączyć tytuł nawet w Polsce.

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile z reklamą live-action. Chińczycy zapraszają na film

Jak włączyć PUBG Mobile w Polsce?

  • Na początku należy pobrać aplikację „WeChat”, którą znajdziecie w sklepie Google Play oraz App Store.
  • Teraz należy pobrać aplikację TapTap (to popularny App Store w Chinach). Wchodząc na stronę (LINK) wybierzecie wersje na Androida lub iOS. Po pobraniu należy zainstalować aplikację – pamiętajcie o włączeniu instalacji dla nieznanych źródeł.
  • Włączamy aplikację TapTap, gdzie klikamy na ikonkę szukania (lupa) i wpisujemy „pubg”. Następnie klikamy w pierwszy wynik (będzie to „绝地求生:刺激战场). 
  • Teraz instalujemy PUBG Mobile i czekamy aż cały proces zostanie zakończony – gra waży niby 500MB, ale potrzebuje 1GB wolnej przestrzeni. Gdy pojawi się problem podczas instalacji, to przygotujcie więcej wolnego miejsca.
  • Na WeChat należy stworzyć konto, bo za jego pomocą zalogujesz się do gry. Po zainstalowaniu produkcji włączasz PUBG Mobile i korzystasz z logowania właśnie przez WeChat.

Sama rozgrywka jest bardzo znana fanom PUBG – na początku tworzymy zawodnika, później rozpoczynamy mecz (żółta ikonka po lewej) i możemy ganiać za kurczakiem. Podczas włączenia gry może pojawić się reklama, którą wyłączamy za pomocą „IKSA” (u góry po prawej).

Posiadacze urządzeń z systemem iOS muszą zmienić region App Store na chiński (Settings > Your Account Name > iTunes & App Store. Następnie włącz Apple ID i wybierz Country/Region. Teraz możesz włączyć China (China, Shanghai, 201800))

Niektórzy użytkownicy napotkają również na problem z rejestracją w WeChat – czasami nie dochodzi kod weryfikacyjny przez SMS. W tej sytuacji warto spróbować na drugim urządzeniu.

Gra posiada rozbudowane opcje, w których można zmienić między innymi czułość rozgrywki, czy też zachowanie postaci podczas zdobywania sprzętu. Przetłumaczone informacje znajdziecie w galerii.

A na deser zobaczcie nowe porównanie z wersją z Xboksa One X.

Źródło: https://gamingph.com/2018/02/how-to-download-pubg-mobile-open-beta-in-android-and-ios/

Tagi: