Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 20:30
PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile z reklamą live-action. Chińczycy zapraszają na film
709V

PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile z reklamą live-action. Chińczycy zapraszają na film

 „Mają rozmach… Chińczycy”, którzy zaprezentowali nową reklamę mobilnej wersji PlayerUnknown's Battlegrounds. Materiał mógłby posłużyć reżyserowi w produkcji pełnometrażowego filmu o walce  na Erangel.

PlayerUnknown's Battlegrounds nie bierze jeńców i gra wciąż pobija kolejne rekordy. Z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o przekroczeniu kolejnej „magicznej bariery”, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds. Padł kolejny rekord sprzedaży  

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds chcą zachęcać do rozgrywki kolejnych graczy, więc przygotowano nową reklamę live-action. Materiał ma sprawić, że grą zdecydują się zainteresować kolejni gracze z Chin.

Założenia są oczywiście proste, jednak mam wrażenie, że właśnie tak mógłby wyglądać pełnometrażowy film PlayerUnknown's Battlegrounds. Szef Bluehole Studios już w ubiegłym roku zapowiedział, że wiele wytwórni jest zainteresowane stworzeniem opowieści, która trafi na wielki ekran.

Nadal czekamy na europejskie testy PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile. Produkcja zbiera pozytywne opinie wśród mieszkańców Azji, którzy mogą biegać po wielkiej mapie i walczyć z kolejnymi przeciwnikami. Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianą reklamą oraz fragmentem rozgrywki.

Tagi: