Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 17:32
Dead Space za darmo. Electronic Arts rozdaje przerażającą produkcję
5061V

Dead Space za darmo. Electronic Arts rozdaje przerażającą produkcję

Marka Dead Space trafiła do szuflady, z której może już nigdy nie wrócić, ale Electronic Arts postanowiło przypomnieć o przerażającym uniwersum. Wydawca zdecydował się rozdać pierwszą część, którą możecie dodać do swoich cyfrowych kupek wstydu.

Visceral Games nie zdołało okiełznać świata Gwiezdnych Wojen i studio zostało zamknięte. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że gra nigdy nie miała szansy na sukces, bo zespół od samego początku mierzył się z licznymi przeszkodami.

Star Wars od Visceral Games nigdy nie mogło odnieść sukcesu. Gra spisana na straty od samego początku

Electronic Arts dość niespodziewanie postanowiło przypomnieć o Dead Space i firma rozdaje pierwszą część. Gra jest dostępna za darmo na Origin.com, więc zainteresowani powinni wskoczyć na stronę, zalogować się i kliknąć „Add to Game Library”.

Gra jest wyceniona na 23,99 zł, więc zawsze możecie zaoszczędzić kilka złotych… A nawet jak posiadacie Dead Space na innej platformie, to dodatkowa kopia przygody Isaaca Clarke’a nie będzie dla Was dużym ciężarem.

To druga darmowa produkcja, którą mogą dzisiaj zgarnąć sympatycy rozgrywki na komputerach osobistych – wcześniej informowałem o The King of Fighters 2002, które jest dostępne na GOG-u. W obu przypadkach nie powinniście się martwić o wymagania sprzętowe.

Dead Space zadebiutowało na rynku w 2008 roku i gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 86-89%.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Dead Space Electronic Arts Origin pc za darmo