Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.02.2018 12:32
PlayerUnknown’s Battlegrounds. Padł kolejny rekord sprzedaży 
686V

PlayerUnknown’s Battlegrounds. Padł kolejny rekord sprzedaży 

Jeśli jest obecnie jakaś gra, która ma szansę dogonić Grand Theft Auto V to pewnie jest nią PlayerUnknown’s Battlegrounds. Właśnie padł kolejny rekord sprzedaży tej pozycji.

Szajba na PlayerUnknown’s Battlegrounds wcale nie wyhamowała (chociaż na Xbox Store aktualnie najlepszą sprzedażą cieszy się Monster Hunter World). Autorzy tej bardzo udanej strzelaniny Battle Royale pochwalili się, że sprzedali już ponad 30 milionów kopii swojego dzieła. I to wyłącznie na PC. Taki wynik znajdziemy też w serwisie SteamSpy, który podaje, że PlayerUnknown’s Battlegrounds przekroczyło granicę 30 mln zakupionych sztuk 11 lutego.

GTA V. Sprzedano już ponad 90 mln kopii gry!

Kilka milionów kopii PlayerUnknown’s Battlegrounds kupili też już pewnie posiadacze Xbox One, więc możemy tu mówić o naprawdę imponującym wyniku sprzedaży. Miejmy nadzieję, że taka ogromna popularność przyspieszy wydanie gry również na PlayStation 4. W styczniu 2018 r. prezes Bluehole Studio mówił, że ma pod tym względem szeroko zakrojone plany. Tytuł pojawi się za jakiś czas nie tylko na konsoli Sony, ale "na każdej możliwej platformie". Być może gra dorobi się zatem konwersji na Switch. Obecnie PlayerUnknown’s Battlegrounds ma status tymczasowego konsolowego exclusive'a na XOne.


Źródło: https://steamspy.com/app/578080

Tagi: