Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 16:02
Dying Light i miłość w czasach zarazy. Techland prezentuje nowe zadanie dla fanów kooperacji
1284V

Dying Light i miłość w czasach zarazy. Techland prezentuje nowe zadanie dla fanów kooperacji

Techland wciąż nie zapomina o Dying Light. Twórcy zapraszają graczy na „Nieumarłą miłość”, czyli specjalne wydarzenie. W grze pojawią się trzy nowe postacie, które pomogą zainteresowanym uporać się z armią truposzy.

Twórcy Dying Light nie mogą narzekać. Opowieść przepełniona dzikimi zombiakami zadebiutowała na rynku w 2015 roku, ale gra w każdym tygodniu wciąż angażuje ponad 500 tysięcy unikalnych użytkowników.

Dying Light z fantastycznym wynikiem. Twórcy ogłaszają balangę z okazji 3 urodzin

Studio nie marnuje tego potencjału i przygotowuje kolejne atrakcje. „Nieumarła miłość” to najnowsze wyzwanie społeczności przygotowane oczywiście z okazji Walentynek.

„Miłość to najsilniejsze z uczuć, wiążące ludzi aż do śmierci – a to oznacza, że miłość potrafi przetrwać nawet apokalipsę. Pielęgnuj swoje więzi z przyjaciółmi i znajomymi – wypełniajcie zadania w kooperacji i pomóżcie społeczności w zaliczeniu wyzwania, aby zdobyć walentynkowe nagrody.”

Takimi słowami Techland zapowiada wydarzenie, które trwa od dzisiaj do 18 lutego. Podczas zabawy wypełnimy szereg zadań, a jednocześnie do tytułu trafią trzy nowe postacie:

  • Khaleel Zouba – 42-letni nauczyciel WF-u, wielbiciel wspinaczki i sportów zespołowych
  • Jurn Nemenfedl – 36-letni gitarzysta basowy w metalowej kapeli
  • Dallan Kavanagh – 28-letni student, fan militariów szukający dodatkowej dawki adrenaliny

Bohaterowie trafią do tytułu w ramach trzeciego zrzutu zawartości. Techland zapowiedział przygotowanie dziesięciu pakietów DLC, które zostaną udostępnione dla wszystkich graczy za darmo.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dying Light Techland zwiastun