Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 20:02
Moss z PlayStation VR na długiej rozgrywce. Gra może podzielić losy Lucky's Tale
832V

Moss z PlayStation VR na długiej rozgrywce. Gra może podzielić losy Lucky's Tale

Polyarc przygotowało długi materiał prezentujący rozgrywkę z Moss. Produkcja ma być ozdobą tegorocznej biblioteki gier z PlayStation VR, ale ujawniony fragment zachęci do propozycji wyłącznie największych fanów wirtualnej rzeczywistości.

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że PlayStation VR potrzebuje wielu mocnych produkcji. Sony nie rozpieszcza graczy hitami, a odnoszę wrażenie, że nadciągający Moss podzieli losy kilku ciekawych, chociaż niedopracowanych propozycji.

PlayStation Move 2.0? Sony przygotowuje nowe kontroler

W Moss wcielimy się w małą myszkę, która będzie eksplorować lokacje, walczyć z przeciwnikami, czy też nawet czarować. Twórcy od podstaw przygotowują opowieść dla PlayStation VR, więc z tego powodu nie możemy liczyć na zawrotną oprawę.

Grafika w tym wypadku nie jest problemem, ale już samo wykorzystanie gogli VR jest słabe, a jednocześnie zbliżone do Lucky's Tale, czyli platformówki Playful Corp., która w późniejszym terminie otrzymała wypasione wydanie i trafiła na Xboksa One. W swoim czasie dziennikarze i gracze narzekali na sterowanie kamerą.

Moss zadebiutuje jeszcze w lutym, jednak mam szczerą nadzieję, że w późniejszym terminie deweloperzy otrzymają dodatkową gotówkę na stworzenie piękniejszej wersji, która nie będzie współpracować z PlayStation VR.

Źródło: YouTube.com

Tagi: