Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 17:08
Red Dead Redemption 2 nie zostanie kolejny raz opóźnione. Take-Two jest pewne daty premiery
1157V

Red Dead Redemption 2 nie zostanie kolejny raz opóźnione. Take-Two jest pewne daty premiery

Jeśli zamierzacie uczcić datę premiery Red Dead Redemption 2 solidnym urlopem lub akurat planujecie złamać nogę, to nie musicie obawiać się o kolejne przełożenie daty premiery. W tej sprawie wypowiedział się dyrektor generalny Take-Two, który jest pewny nadejścia gry w październiku.

26 października 2018 roku odbędzie się wielkie wydarzenie. Nowa gra Rockstar trafi na rynek i tym razem możecie mieć pewność, że twórcy nie przełożą tego święta.

Red Dead Redemption 2 ma otrzymać tryb Battle Royale. Grube przecieki dotyczące gry

W tej sprawie wypowiedział się Strauss Zelnick, który podczas spotkania z inwestorami zapewnił, że Take-Two liczy na ogromny zarobek pod koniec roku. Dyrektor generalny firmy jest przekonany, że końcówka października to świetny moment na opublikowanie gry, którą mają zainteresować się gracze z całego świata.

Zelnick zauważa jednocześnie, że październik może wydawać się trudniejszym terminem niż początek roku (zawsze w okolicy września-listopada debiutują mocne pozycje), jednak nie jest to podobno problem dla Red Dead Redemption 2. Wydawca jest w tym wypadku „bardzo podekscytowany”.

Aktualnie Take-Two nie zamierza komentować plotek dotyczących wrzucenia Red Dead Redemption 2 na kolejne platformy – Rockstar skupia się na dostarczeniu najlepszej jakości w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. To właśnie ze względu na poprawki i ogólne doświadczenie zdecydowano się opóźnić debiut, jednak dodatkowe miesiące wystarczą deweloperom, więc gracze mogą szykować się na niezapomnianą przygodę, która nadejdzie już 26 października.

Źródło: https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-2-release-confident/

Tagi: data premiery Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two