Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 13:30
Vampyr z datą premiery. Wydawca wybrał świetny termin na debiut nowego IP
1186V

Vampyr z datą premiery. Wydawca wybrał świetny termin na debiut nowego IP

Deweloperzy z Dontnod Entertainment uporali się ze wszystkimi problemami i są gotowi na premierę Vampyr. Nowa marka twórców Life is Strange zadebiutuje w bardzo spokojnym okresie i jest to kapitalna wiadomość dla graczy, wydawcy oraz twórców.

Autorzy Life is Strange w ubiegłym roku zagrali w otwarte karty. Firma potwierdziła, że napotkała na spory problem techniczne, przez które zdecydowano się opóźnić premierę. Była to trudna decyzja, ale pozwoliła zespołowi ulepszyć i dopracować grę.

Vampyr fascynuje mrocznym klimatem. Autorzy Life is Strange prezentują lokacje i postacie

Studio opublikowało właśnie czwarty odcinek dziennika, na którym przybliżają graczom proces powstawania tytuł i jednocześnie otrzymaliśmy ostateczną datę premiery – Vampyr trafi na rynek 5 czerwca 2018 roku. Gra jednocześnie zawędruje na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Nie zrozumcie mnie źle, to nie jest tak, że nie wierzę w Vampyra, jednak zdaję sobie doskonale sprawę, jak trudno w dzisiejszych czasach wybrać datę premiery i często wydawcy muszą się gimnastykować rywalizując z wielkimi hitami AAA.

Focus Home Interactive nie jest już w „najmniejszej lidze”, ale Francuzi wciąż nie mogą się mierzyć z największymi rybkami w akwarium, więc wydaje mi się, że początek czerwca będzie dobrym terminem na debiut tego tytułu. Warto zwrócić uwagę, że na ten sam dzień zaplanowano premierę Onrush, czyli nowej marki byłych deweloperów odpowiedzialnych za Driveclub.

Na zakończenie wspomnę – na właśnie odbywającej się imprezie Focus Home Interactive znajduje się Piotrek. Zastępca redaktora naczelnego PSX Extreme przygotuje dla Was kilka tekstów i na pewno w jednym z nich znajdziecie kilka słów o „Wampirze”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Dontnod Entertainment dziennik dewelopera Focus Home Interactive Vampyr