Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2018 15:01
Venom na zwiastunie. Zobaczcie w akcji Eddiego Brocka
2675V

Venom na zwiastunie. Zobaczcie w akcji Eddiego Brocka

Tom Hardy kilka dni temu potwierdził zakończenie zdjęć do Venoma, wczoraj pojawił się plakat, a dzisiaj możemy spojrzeć na konkretny zwiastun. Z tej opowieści może wyrosnąć kawał świetnego filmu.

Venom trafi do polskich kin 5 października. Za film w roli reżysera odpowiada Ruben Fleischer (m.in. „"Santa Clarita Diet", "Zombieland", "Gangster Squad. Pogromcy mafii"), a scenariusz został przygotowany przez Scotta Rosenberga (m.in. "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Life on Mars", "60 sekund") oraz Jeffa Pinknera (m.in. "Mroczna wieża", "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Niesamowity Spider-Man 2").

Deadpool 2 na kapitalnym zwiastunie. Wade Wilson przedstawia Cable’a

Przed Wami pierwszy zwiastun Venoma. Twórcy przez wiele miesięcy skrywali prawdziwą twarz Eddiego Brocka, ale w końcu możemy spojrzeć na materiał, który przedstawia znaną postać. Nie trudno jednak odnieść wrażenia, że Sony zamierza nas „męczyć” kolejnymi zajawkami, które wpadną do Sieci w następnych miesiącach… Dzisiaj oglądamy typową rozgrzewkę.

Czy to może się udać? Sony ma ogromne plany związane z Sony Marvel Universe i już teraz korporacja zaplanowała trzy kolejne filmy – w lutym 2019 roku zobaczymy „Silver & Black”, a później na duże ekrany zawitają „Nightwatch” oraz „Morbius the Living Vampire”… A to pewnie nie koniec pomysłów, dzięki którym mamy dobrze poznać świat kolejnych superbohaterów.

Należy na pewno pamiętać, że Venom nie będzie miał nic wspólnego ze Spider-Manem od Marvel Cinematic Universe i zaprezentuje własną historię.

Tagi: film trailer venom zwiastun