Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.02.2018 11:12
Metal Gear Survive z nowymi testami. Beta dostępna tym razem również na PC
511V

Metal Gear Survive z nowymi testami. Beta dostępna tym razem również na PC

Wygląda na to, że Konami jest pewne swego i chce za wszelką cenę zmienić negatywną opinię graczy o spin-offie serii zapoczątkowanej przez Hideo Kojimę. Metal Gear Survive już na dniach doczeka się kolejnych beta testów.

Konami ujawniło, że już 16 lutego przystąpimy do kolejnych beta testów Metal Gear Survive - tym razem do zabawy oprócz posiadaczy Xbox One i PlayStation 4 przyłączą się również właściciele pecetów. Testy, które odbywały się w styczniu dotyczyły tylko wersji na PS4 i XOne, więc osoby preferujące zabawę na komputerach osobistych mają się z czego cieszyć. W becie pojawi się możliwość zaliczenia 3 misji na 2 mapach. We wszystkich wyzwaniach włączyć będzie można kooperację dla maks. 4 graczy.

Konami ujawnia wymagania sprzętowe Metal Gear Survive

Gracze, którzy pobrali już pliki bety na konsolach, tym razem będą mogły ściągnąć tylko niewielką aktualizację, by rozpocząć rozgrywkę 16 lutego. Codziennie mamy otrzymywać nowe misje. Za stworzenie postaci mamy też otrzymać bonusowe przedmioty do wykorzystania w pełnej wersji gry: nieśmiertelnik Fox Hound, nakrycie głowy "Metal Gear Rex" oraz bandankę. Testy potrwają do 18 lutego. Konami podkreśliło, że będzie to ostatnia szansa na wypróbowanie Metal Gear Survive przed premierą gry.

Poniżej możecie przypomnieć sobie, jak beta Metal Gear Survive prezentowała się na PS4/PS4 Pro oraz Xbox One/Xbox One X.


Tagi: beta Konami metal gear survive pc testy