Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 18:55
Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Ubisoft zaprasza do wypróbowania gry
755V

Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Ubisoft zaprasza do wypróbowania gry

Francuzi zapraszają do zabawy w Rainbow Six: Siege wielu graczy. Ubisoft właśnie zapowiedział darmowy weekend na serwerach produkcji, podczas którego zapoznacie się z najważniejszymi elementami gry.

Ubisoft zamierza rozwijać Rainbow Six: Siege przez kilka kolejnych lat. Twórcy w ubiegłym miesiącu zapowiedzieli serię turniejów, które będą trwać przynajmniej do 2020 roku, więc możemy mieć pewność, że w tym czasie gra zostanie rozszerzona o nowych operatorów, czy też kolejne mapy.

Rainbow Six: Siege. Zwiastun podgrzewa atmosferę przed Outbreak - szykuje się ostra jazda z bestiami

Dzisiaj francuska korporacja zaprosiła graczy na kolejne wydarzenie. Deweloperzy znają wartość swojej sieciowej produkcji, która od premiery została znacząco rozwinięta, więc Ubisoft kolejny raz zdecydował się na darmową rozgrywkę.

Rainbow Six: Siege będzie dostępne za darmo na trzech platformach:

  • 15-18 lutego na PC
  • 15-20 lutego na PlayStation 4
  • 15-19 lutego na Xboksie One

W tej sytuacji pobierzecie pełną produkcję, więc otrzymacie dostęp do taktycznych pojedynków, zgarniecie kredyty, kupicie operatorów, a twórcy podkreślają – jeśli zdecydujecie się nabyć po darmowym weekendzie Rainbow Six: Siege, to przeniesiecie cały swój postęp. Ta sytuacja nie jest jedynie możliwa w przypadku edycji Starter.

Studio zachęca również do oglądania finałow Six Invitational, które odbędą się w Montrealu, w dniach 16-18 lutego. Podczas imprezy zostanie ujawniona dwójka nowych Operatorów, a dodatkowo zostaną przedstawione szczegóły wydarzenia Outbreak.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: