Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 18:40
Rainbow Six: Siege. Zwiastun podgrzewa atmosferę przed Outbreak - szykuje się ostra jazda z bestiami
1233V

Rainbow Six: Siege. Zwiastun podgrzewa atmosferę przed Outbreak - szykuje się ostra jazda z bestiami

Ubisoft opublikował kolejny zwiastun zapowiadający misję Outbreak. W Rainbow Six: Siege wkrótce zmierzymy się z tajemniczym niebezpieczeństwem, które powinno znacząco pobudzić serwery gry. Dzisiaj do mobilizacji wzywa Ash.

Rainbow Six: Siege to wciąż jeden z najpopularniejszych sieciowych shooterów dostępnych na trzech platformach. Gra jednoczy graczy, więc Francuzi mają ogromne plany związane z rozwojem produkcji.

Rainbow Six: Siege Outbreak na zwiastunie. Twórcy zapowiadają tryb zombie i ujawniają szczegóły 3 sezonu

Od 6 marca do 3 kwietnia na serwerach Rainbow Six: Siege odbędzie się misja nazwana Outbreak. Jest to w zasadzie trzyosobowy tryb, w którym gracze zjednoczą siły w walce z „zarazą”. Studio zdecydowało się umiejscowić wydarzenia w fikcyjnym mieście, gdzie wybuchła tajemnicza epidemia.

Dodatek będzie dostępny za darmo, a zainteresowani gracze otrzymają możliwość otrzymania nowych strojów. Za między innymi walutę zdobywaną w produkcji otworzymy specjalne skrzynki, dzięki którym zgarniemy kosmetyczne przedmioty. Twórcy zaznaczają, że nie zamierzają wpływać na gameplay, więc elementy zdobywane z boxów nie wpłyną na rywalizację.

Jak widać Ubisoft ma wielkie plany związane z Outbreak, a dokładne ujawnienie zawartości odbędzie się podczas Six Invitational 2018 – impreza dla wszystkich fanów Rainbow Six: Siege została zaplanowana na 13-18 lutego.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft zwiastun