Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 14:56
Ancestors Legacy z datą premiery. Otwarta beta na PC od dzisiaj, 4K na Xbox One X i bardzo długa kampania
2146V

Ancestors Legacy z datą premiery. Otwarta beta na PC od dzisiaj, 4K na Xbox One X i bardzo długa kampania

Kapitalne informacje napłynęły do Chorzowa z Gliwic. Ancestors Legacy ma ostateczną datę premiery i gracze mogą oczekiwać pięknej, a zarazem długiej opowieści. Poznajcie najważniejsze szczegóły dotyczące polskiej strategii.

Ancestors Legacy to świetnie zapowiadająca się strategia od Destructive Creations. Twórcy HATRED zdecydowali się odejść od kontrowersyjnego tematu i zaoferować graczom pełnoprawną strategię, która na każdym materiale wygląda wprost fantastycznie.

Ancestors Legacy. Gameplay prezentuje strategię od twórców Hatred

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Ancestors Legacy zadebiutuje 22 maja na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Tytuł zadziała w natywnej rozdzielczości 4K na konsoli Amerykanów, a dodatkowo dzisiaj rozpocznie się otwarta beta na PC (Steam).

Kampania zaoferuje 40 misji, których ukończenie ma zająć od 30 do nawet 50 godzin rozgrywki, ale autorzy nie są jeszcze pewni, czy zdołają zaoferować wszystkie 40 zadań w dniu premiery (będzie to dokładnie po 5 misji dla każdej frakcji). Jednak warto zwrócić uwagę – nawet jeśli od początku otrzymamy 30 questów, to pozostałe 10 pobierzemy za darmo.

Twórcy badali nawet opcję rozgrywki cross-platformowej, jednak aktualnie wstrzymują się z takimi zabawami – wszystko może zmienić się w momencie opublikowania gry w Windows Store. Jednocześnie warto zaznaczyć, że Destructive Creations ma w planach przygotowanie dodatków.

Ancestors Legacy może również otrzymać betę na Xboksie One – aktualnie trwają prace z Microsoftem – ale już teraz możemy potwierdzić wsparcie Xboksa One X. Posiadacze „najpotężniejszej konsoli na rynku” mogą liczyć na natywną rozdzielczość 4K, jednak to prawdopodobnie nie koniec pozytywnych wieści.

Gra powstaje w 25-osobowym zespole, więc autorzy nie mogli się zdecydować na jednoczesne kreowanie strategii na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Studio wybrało dwie platformy, jednak możemy się spodziewać kolejnych ruchów – Tomasz Gop wspomina, że kocha Nintendo Switcha, ale prace nad Ancestors Legacy rozpoczęły się 2,5 roku temu, więc w tamtym czasie zespół nie miał jeszcze niezbędnych informacji o platformie.

O godzinie 18:00 ruszą zamówienia przedpremierowe i wystartuje beta na Steam. 

Źródło: https://wccftech.com/ancestors-legacy-may-22-native-4k-xb1x

Tagi: Ancestors Legacy data premiery Destructive Creations pc xbox one