Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2017 15:13
Call of Duty: Black Ops 4 ma zadebiutować w 2018 roku. Analitycy przewidują wielką produkcję
1246V

Call of Duty: Black Ops 4 ma zadebiutować w 2018 roku. Analitycy przewidują wielką produkcję

Nadal czekamy na premierę Call of Duty: WWII, a niektórzy już teraz przewidują kolejne ruchy Activision. Zdaniem znanych analityków w przyszłym roku zadebiutuje Call of Duty: Black Ops 4.

W pierwszych dniach listopada zadebiutuje Call of Duty: WWII. Oczekiwana strzelanka zaprowadzi graczy w czasy II wojny światowej, ale zdaniem przedstawicieli Cowen & Company już w przyszłym roku nie będziemy leżeć w okopach.

Call of Duty: WWII z ogromnym przeciekiem. Bronie, perki, klasy, funkcje, misje, zombie

Cowen & Company przedstawiło informację dla inwestorów, w której zostały zawarte „połączone obawy” o przyszłą cenę akcji Activision. Firma pierwszy raz od dziewięciu lat obniżyła rating  spółki i zapowiedziała przyszłe plany.

Zdaniem analityków oczekiwania inwestorów są „zbyt wysokie”, ponieważ niektórzy uważają, że najnowsze projekty przygotowywane przez studia należące dla Activision wygenerują wzrost wyników w skali roku o 12-13%. Problemem dla wielu może okazać się Liga Overwatch, która rozpoczyna swoją działalność w grudniu i zdaniem wielu będzie to wielki sukces - Cowen & Company nie podchodzi do tej propozycji z wielkim optymizmem.

Co ciekawe, Cowen & Company wspomina również, że w 2018 roku na rynku ma pojawić się Call of Duty: Black Ops 4! Treyarch tworzy grą od 2015 roku, czyli od zakończenia prac nad Call of Duty: Black Ops III – to właśnie ta ekipa rozwija małą serię od 2010 roku.

Nie są to oczywiście oficjalne informacje, ale analitycy są przekonani, że Call of Duty: WWII osiągnie znacznie większy sukces od Call of Duty: Infinite Warfare.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-black-ops-4-could-come-in-2018-says-a/1100-6453958/

Tagi: Activision analitycy Call of Duty: Black Ops 4 Call of Duty: Black Ops III cowen & company

Nie przegap