Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 14:10
Ancestors Legacy. Gameplay prezentuje strategię od twórców Hatred
952V

Ancestors Legacy. Gameplay prezentuje strategię od twórców Hatred

Destructive Creations coraz to śmielej przedstawia graczom  Ancestors Legacy. Studio zdecydowało się na godzinny materiał, który pozwala zapoznać się z poszczególnymi elementami rozgrywki. Siadajcie wygodnie i poznajcie nowy projekt Gliwiczan.

Destructive Creations zasłynęło w świecie z krwawego Hatred, ale autorzy mogą już wkrótce zaoferować graczom znacznie przyjemniejszą i przemyślaną produkcję.  Ancestors Legacy na każdym kolejnym filmie wygląda wprost świetnie.

Ancestors Legacy. Gameplay prezentuje fantastyczną walkę wikingów - znamy mocne konkrety o grze

Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w czasach średniowiecza. Twórcy zdecydowali się oprzeć akcję o historyczne wydarzenia, a w trakcie rywalizacji otrzymamy dostęp do czterech zróżnicowanych frakcji.

Tytuł trafi na półki sklepowe w przyszłym roku, więc autorzy coraz to śmielej prezentują rozgrywkę. Dzisiaj możemy spojrzeć na zapis z godzinnego streamu, podczas którego Tomasz Gop opowiada o tytule i odpowiada na pytania społeczności.  

Propozycja studia z Gliwic wygląda naprawdę fantastycznie. Oczywiście przed deweloperami jeszcze sporo pracy, ale bez wątpienia Destructive Creations przygotowuje projekt, który może w przyszłym roku mocno zamieszać.

Na deser zerknijcie również na materiał z przygotowania walk.

Tagi:

Nie przegap