Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2018 21:19
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy może trafić na Nintendo Switch i PC. Nowa gra w przyszłym roku?
2193V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy może trafić na Nintendo Switch i PC. Nowa gra w przyszłym roku?

Sympatycy Crasha powinni szykować się na nowe przygody. Według najnowszych przecieków, Activision ma ogromne plany związane z marką Crash Bandicoot i jeszcze w tym roku na rynku mają pojawić się dwie nowe wersje Crash Bandicoot N-Sane Trilogy.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy okazało się ogromnym sukcesem. Zestaw gier trafił aktualnie wyłącznie na PlayStation 4, ale już wcześniej pojawiło się sporo plotek, według których Activision zamierza przerzucić historię na inne platformy.

Activision zgarnia wszystko. Ponad miliard dolarów z Call of Duty: WWII. Rewelacyjne wyniki Destiny 2 i Crasha

Według najnowszych przecieków, Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zmierza na Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku, ale to dopiero początek pozytywnych informacji.

Już teraz powstaje „nowa gra” z Crashem w roli głównej, która ma zadebiutować na rynku w 2019 roku – aktualnie nie mamy jakichkolwiek informacji dotyczących produkcji, jednak jeśli wieści mają zostać potwierdzone, to gruba zapowiedź powinna pojawić się już na E3. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Vicarious Visions już wcześniej zapowiadali, że chętnie będą dalej rozwijać tę markę – wszystko w tym wypadku zależy od wydawcy.

A to właśnie Activision ma podobno ogromne plany związane z Crashem, które aktualnie sięgają nawet do 2022 roku, więc jeśli dzisiejszy przeciek zostanie potwierdzony, to możemy spodziewać się serii nowych produkcji.

Skąd ta plotka? Max Arguile, czyli menadżer z GB Eye, wypowiedział się do najnowszego numeru „Licensing Source Book Europe”. Jego firma jest producentem i dystrybutorem licencji dla prezentów, w tym plakatów, czy też specjalnych ramek oraz napojów, więc bardzo możliwe, że Activision zamierza wprowadzić na rynek serię gadżetów, które będą towarzyszyć nowej produkcji.  

Wypowiedź znajdziecie na 97 stronie wspomnianego LSBE.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-merch-licensing-company-says-activision-has-five-year-plan-for-crash-bandicoot-games.21097/

Tagi: Activision crash Crash Bandicoot N-Sane Trilogy plotka Vicarious Visions