Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 18:30
Rainbow Six: Siege Outbreak na zwiastunie. Twórcy zapowiadają tryb zombie i ujawniają szczegóły 3 sezonu
1898V

Rainbow Six: Siege Outbreak na zwiastunie. Twórcy zapowiadają tryb zombie i ujawniają szczegóły 3 sezonu

Ubisoft zaprezentował pierwszy zwiastun Outbreak, czyli specjalnego trybu do Rainbow Six: Siege, który pozwoli graczom zmierzyć się z tajemniczym przeciwnikiem. Jednocześnie otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące zawartości trzeciego sezonu.

Francuzi mają spore plany na rozwój Rainbow Six: Siege. Firma nie tylko chce przygotowywać rozgrywki esportowe przez kolejne lata, ale zamierza również systematycznie wrzucać do gry kolejnych operatorów oraz nowe mapy.

Rainbow Six: Siege będzie rozwijane przynajmniej do 2020 roku. Ubisoft przedstawia świetne plany

Do Rainbow Six: Siege już wkrótce trafią nowi żołnierze, którzy specjalizują się w sytuacjach zagrożenia biologicznego. Nie jest to przypadek, ponieważ postacie idealnie odnajdą się w pierwszym wydarzeniu współpracy – Outbreak.

Pod tą tajemniczą nazwą ukrywa się tryb, w którym trafimy do Truth or Consequences, czyli skromnego miasteczka w Nowym Meksyku. To właśnie w tym miejscu wybuchła tajemnicza epidemia, przez którą władze zdecydowały się poddać kwarantannie wszystkich mieszkańców – zarówno cywilów jak i uwięzionych w środku żołnierzy. Oddział Rainbow nie ma w zasadzie wyjścia, więc prosi wyszkolonych antyterrorystów o pomoc. Nowi operatorzy pochodzą z Francji oraz Rosji i specjalizują się w wojnie biologicznej.

W Rainbow Six: Siege Outbreak trzyosobowe zespoły otrzymają możliwość wkroczenia do tego miasteczka i ich zadaniem będzie zneutralizowanie zagrożenia. Wydarzenie będzie trwać wyłącznie cztery tygodnie, ale podczas zabawy możecie mieć pewność, że zmierzycie się z wyjątkowym przeciwnikiem.

„Opancerzone potwory przeniosą walkę i model zniszczenia na zupełnie nowy poziom. Gracze będą zmuszeni do odnalezienia nowych sposobów na wykorzystanie swojego arsenału przeciwko wrogowi, który nie korzysta z osłon i od razu przechodzi do walki w zwarciu.”

Operacja Chimera będzie dostępna na serwerach testowych od 19 lutego, a od 6 marca trafi na wszystkie platformy. Outbreak zostanie udostępniony na PC od drugiego dnia Operacji Chimera TTS, 20 lutego. Następnie trafi do wszystkich śmiałków od 6 marca do 3 kwietnia włącznie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer zwiastun