Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 15:16
Gold Wireless Headset do PlayStation 4 i PlayStation VR. Sony ujawniło nowe słuchawki
3737V

Gold Wireless Headset do PlayStation 4 i PlayStation VR. Sony ujawniło nowe słuchawki

Japońska korporacja właśnie zaprezentowała nowe słuchawki dla PlayStation 4 i PlayStation VR. Firma zdecydowała się udoskonalić znaną konstrukcję i zaoferować klientom wyjątkowy dźwięk, z którego będą mogli się cieszyć podczas rozgrywki.

Sony systematycznie udoskonala urządzenia, które mają zwiększyć przyjemność podczas rozgrywki na PlayStation 4. Firma zdecydowała się ujawnić nowy headset, który już wkrótce trafi do sprzedaży.

Dualshock 4 w wersji Steel Black i Midnight Blue. Sony prezentuje nowe pady do PlayStation 4

Gold Wireless Headset do PlayStation 4 i PlayStation VR oferuje „wyrafinowaną, elegancką konstrukcję oraz wielopołożeniowe wyciszenie szumów” – tymi słowami Japończycy zapowiadają nowy sprzęt.

Urządzenie to udoskonalona wersja Wireless Stereo Headset 2.0, która posiada teraz poprawioną formę oraz porządniejsze muszle – ten drugi element sprawi, że urządzenie będzie wyjątkowo wygodne podczas nawet najdłuższych sesji.

Producent zdecydował się zaoferować wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, ale co ciekawe, Sony zdecydowało się dorzucić do pudełka przewód 3,5mm, dzięki którym Gold Wireless Headset bez problemu podłączymy do PlayStation VR. Twórcy specjalnie dostosowali konstrukcję, by gracze mogli korzystać ze słuchawek podczas zanurzenia się w wirtualną rzeczywistość.

Sprzęt będzie współgrał z Headset Companion App, czyli aplikacją, dzięki której użytkownik może załadować tryby audio przygotowane przez programistów. Gold Wireless Headset trafi na rynek „wkrótce” i będzie dostępny we wszystkich regionach.

Gold Wireless Headset do PlayStation 4 i PlayStation VR

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/05/introducing-the-new-gold-wireless-headset-for-ps4-and-ps-vr-coming-soon-to-europe/?

Tagi: