Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2018 16:30
Dualshock 4 w wersji Steel Black i Midnight Blue. Sony prezentuje nowe pady do PlayStation 4
1589V

Dualshock 4 w wersji Steel Black i Midnight Blue. Sony prezentuje nowe pady do PlayStation 4

Sony zdecydowało się ujawnić dwa nowe kontrolery do PlayStation 4, które już wkrótce trafią do sprzedaży. Poznajcie informacje dotyczące produktów Sony.

Od czasu do czasu Sony decyduje się odświeżyć zestaw kontrolerów do PlayStation 4. Urządzenia w wersjach Steel Black oraz Midnight Blue trafią do sprzedaży 7 marca, więc najwięksi entuzjaści kontrolerów powinni szykować gotówkę.

Persona 5 i Call of Duty: WWII w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Sony przypomina o dużej promocji

Korporacja potwierdziła, że już wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe, a obie edycje trafią do Europy, więc bez problemu powinniśmy nabyć sprzęt w dużych marketach na terenie całego kraju.  

Aktualnie nie poznaliśmy ceny, jednak możemy szykować się na standardową ofertę 229-249 zł, ponieważ za taką kwotę możecie nabyć wszystkie urządzenia przygotowane przez Sony.

Należy na pewno zaznaczyć, że w tym wypadku nie zostanie zmieniona konstrukcja. Inżynierowie wykorzystali model znany od 2016 roku, który otrzymał między innymi ulepszony touchpad oraz specjalny pasek z podświetleniem na panelu dotykowym.

Sony niestety nie zdecydowało się na większą modyfikację, więc chcąc skorzystać z między innymi dodatkowych przycisków, czy też ograniczników triggerów musimy wciąż sięgać po produkty zewnętrznych firm.

Dualshock 4 midnight blue

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/31/introducing-the-new-steel-black-and-midnight-blue-dualshock-4-controllers-out-7th-march/

Tagi: DualShock 4 playstation 4 sony