Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 13:51
Dragon Ball FighterZ to dopiero początek. Bandai Namco zbiera Wasze głosy, które wpłyną na rozwój marki
1018V

Dragon Ball FighterZ to dopiero początek. Bandai Namco zbiera Wasze głosy, które wpłyną na rozwój marki

Fantastyczne noty Dragon Ball FighterZ nie sprawiły, że Japończycy zdecydowali się wpatrywać godzinami w średnią z Metacritic, a chcą jeszcze ulepszyć swoją propozycję. Wydawca zdecydował się przygotować ankietę, która pomoże w rozwinięciu marki.

Dragon Ball FighterZ może pochwalić się średnią ocen na poziomie 86-88% i bez wątpienia możemy śmiało powiedzieć, że długo czekaliśmy na taką odsłonę serii. Japończycy wsłuchali się w opinie fanów i przygotowali dynamiczną i satysfakcjonującą bijatykę.

Dragon Ball FighterZ - recenzja gry

Bandai Namco chce jednak wciąż rozwijać, ulepszać i dostosowywać do naszych oczekiwań serię Dragon Ball, więc z tej okazji firma ponownie prosi graczy o pomoc. Przygotowano ankietę, dzięki której deweloperzy zbiorą niezbędne informacje do przygotowania kolejnych produkcji.

Wydawca pyta między innymi o:

  • Czy ogólne wrażenia z gry są dla ciebie satysfakcjonujące?
  • Zastanów się nad elementami gry Dragon Ball FighterZ i wskaż te, które najbardziej lubisz.
  • Zastanów się nad elementami gry Dragon Ball FighterZ i wskaż te, które cię rozczarowały.
  • Które 3 z poniższych czynników skłoniły cię do kupienia lub zainteresowania się grą Dragon Ball FighterZ?
  • Jaką drogą nabyłaś/eś Dragon Ball FighterZ?

Ankieta jest dostępna w języku polskim i zachęcam wszystkich czytelników PPE.pl do poświęcenia kilku minut. Już wcześniej miałem okazję zaprosić naszą społeczność do podobnej inicjatywy i jak widać na przykładzie Dragon Ball FighterZ Bandai Namco bierze sobie do serca nasze uwagi.

Aktualnie nie poznaliśmy planów Bandai Namco na uniwersum Dragon Balla, ale wierzę, że w niedalekiej przyszłości Japończycy potwierdzą prace nad kontynuacją.

Tagi: