Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.02.2018 10:30
Fortnite. Epic Games przeprasza za problemy z serwerami i testuje nowy model strzelania
3163V

Fortnite. Epic Games przeprasza za problemy z serwerami i testuje nowy model strzelania

Epic Games walczy jak może o to, aby Fortnite nie straciło na swojej szałowej popularności i wciąż rzucało rękawice PUBG. Teraz w kolejnej aktualizacji firma pracuje nad limitowanymi czasowo trybami zabawy oraz zmianami w systemie strzelania.

Deweloperzy Fortnite regularnie udostępniają w Sieci wideo opisujące ich zamiary co do rozwoju ich ostatniego wielkiego hitu. Dziś mamy okazję spojrzeć na to jak firma walczy o to, aby nie stracić wiernych klientów, a także o poprawę jakości swojego dzieła.

Halo 6 powstaje bez problemów. Zespół został podzielony na dwie części

Na pierwszy ogień idą problemy z serwerami, jakie miewało ostatnio Fortnite, co sprawiło, że wiele osób nie mogło zagrać, bądź miało tę zabawę mocno utrudnioną. W ramach przeprosin Epic rozdaje nieco fantów. Posiadacze tak zwanego Battle Pass otrzymają 20 gwiazdek, posiadacze pakietu Save the World dostaną 1600 sztuk złota.

Drugą poruszaną przez deweloperów kwestią jest sprawa "snajpienia" przy ożyciu broni krótkiej, co nie dość, że wygląda po prostu śmiesznie, to jest ruchem, którego producenci od nas nie chcą. Większe zmiany i głębsze "kategoryzowanie" broni odbędzie się w przyszłości. Na razie różne pomysły testowane będą w ramach czasowego trybu rozgrywki, który pozwoli przebadać to zagadnienie - więcej o nim na blogu Fortnite.

Na koniec zaś producenci wspominają, że planują niedługo wdrożyć kolejny czasowo ograniczony tryb o nazwie Blitz, lecz nie podają szczegółów. Do gry trafiła także nowa broń, którą jest minigun. 

Battle Royale Dev Update #7 - LTMs & Shooting Model Test

New Weapon: Minigun

Tagi: