Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 17:44
Halo 6 powstaje bez problemów. Zespół został podzielony na dwie części
810V

Halo 6 powstaje bez problemów. Zespół został podzielony na dwie części

Microsoft ma w rękawie kilka asów, a jednym z nich bez wątpienia będzie nowa produkcja 343 Industries. Twórcy pracują nad kolejnym Halo i dzisiaj możemy potwierdzić, że prace przebiegają bez zakłóceń. Autorzy zdecydowali się podzielić swój zespół.

Na tegorocznym E3 powinniśmy poznać nową produkcję 343 Industries. Zespół odpowiedzialny za markę Halo nie tylko tworzy kolejną odsłonę, ale pracuje również nad upiększeniem znanych przygód i to właśnie z tego powodu wśród fanów pojawiły się pewne obawy.

Halo 6 nie zaoferuje rewolucyjnych i męczących lootboxów. Twórcy dementują plotki

Microsoft się zdecydował dostosować większość swoich produkcji do Xboksa One X, a jednym z najważniejszych projektów jest oczywiście Halo: The Master Chief Collection. Zestaw gier borykał się ze sporymi problemami w okolicach premiery, ale autorzy wciąż zajmują się ulepszeniem produkcji.

Twórcy mają nadal pracować nad „ulepszeniem wrażeń sieciowych na Xbox Live” przebudowując system rozgrywek i jednocześnie zadaniem zespołu jest wykorzystanie dodatkowej mocy Xboksa One X.

Czy jest sens babrać się w starym kodzie? Zdaniem Amerykanów jak najbardziej, bo fani Halo podobno wciąż spędzają czas na serwerach, a dodatkowo upiększenie całej kolekcji ma pozytywnie wpłynąć na wrażenia graczy, którzy wciąż odświeżają sobie opowieści lub poznają je pierwszy raz.

Nie musimy się również obawiać o Halo 6. Gra wciąż powstaje, a prace nad Halo: The Master Chief Collection w żaden sposób nie wpływają na nową część. 343 Industries wpadło na pomysł stworzenia małego zespołu – formacja jest oddelegowana do prac nad pakietem. Jest to zespół doświadczonych twórców, którzy mogą w zdecydowanie mniejszym gronie dopracować zestaw.

Produkcja „nowego Halo” przebiega bez problemów, więc możemy mieć nadzieje, że na tegorocznym E3 zobaczymy pierwszy zwiastun tytułu.

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-6-development-not-being-affected-by-support-for-previous-games

Tagi: 343 Industries Halo halo 6 Microsoft