Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 20:00
Nintendo Labo zbiera pozytywne opinie. Japończycy odniosą kolejny sukces
1815V

Nintendo Labo zbiera pozytywne opinie. Japończycy odniosą kolejny sukces

W połowie ubiegłego miesiąca Nintendo zapowiedziało Nintendo Labo. „Kartonowa zabawa” została skrytykowana przez wielu graczy, ale właśnie napływają pierwsze opinie, które potwierdzają jedno – Nintendo osiągnie kolejny sukces.

Nintendo Labo będzie sukcesem. Nie doceni go typowy Kowalski fan God of War, nie doceni go typowy Boniek fan walenia w Joystick, ale docenią go najmłodsi, którzy są oczarowani koncepcją wykreowaną przez Japończyków.

Nintendo Labo zostało uznane za śmieci przez personel sprzątający USK

Właśnie zapoznałem się z kilkoma opiniami dotyczącymi Nintendo Labo i jestem pewien jednego – jeśli macie w domu dzieciaki, to one będą zachwycone pomysłem Nintendo. Dziennikarze zostali zaproszeni na specjalny pokazy produktów z… Własnymi pociechami.

Redaktorzy wspominają niemal jednogłośnie – propozycja Nintendo zachwyca dzieci, które z wielką przyjemnością tworzą zestawy, a z jeszcze większą grają w przygotowane produkcje. Każdy karton-konstrukcja współpracuje z grami i za każdym razem zabawa jest naprawdę wyborna.

Aktualnie Nintendo prezentuje dwa pakiety: zestaw kilku gier oraz robota i w obu przypadkach nie trudno znaleźć sporo pochwał. A co na to rodzic? Zadaniem dorosłych jest tutaj oczywiście pomoc w tworzeniu, czy też personalizacji i bez wątpienia jest to ciekawa opcja na zabawę z dziećmi.

Na pokazie zainteresowani mogli zapoznać się ze wszystkimi urządzeniami, ale tylko niektóre (te najprostsze) mogli sami stworzyć i za każdym razem pojawiały się pozytywny reakcje. Czytając kilka tekstów jestem pewien, że Japończycy w najbliższych tygodniach zajmą się mocną kampanią marketingową, a po premierze dwóch pierwszych zestawów, zostaną zaprezentowane kolejne.

Źródło: https://www.cnet.com/news/nintendo-labo-hands-on-switch-parent-child-construction/

Tagi: Nintendo nintendo labo nintendo Switch