Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 18:59
Space Hulk: Tactics zapowiedziany. Taktyczna produkcja zmierza na 3 platformy
769V

Space Hulk: Tactics zapowiedziany. Taktyczna produkcja zmierza na 3 platformy

Focus Home Interactive zaprezentowało kolejny tytuł, z którym już wkrótce zapoznają się dziennikarze z całego świata. Na wydarzeniu zatytułowany „Le What’s Next de Focus” zostanie pokazany Space Hulk: Tactics.

Space Hulk: Tactics jest to jak sama nazwa wskazuje „taktyczna gra” przygotowana przez  Cyanide Studio, a wydana przez Focus Home Interactive. Tytuł został umiejscowiony w uniwersum Warhammer 40,000.

Insurgency: Sandstorm zwiastun pokazuje sieciowego shootera. Pierwsze ujęcia wyglądają nieźle

Na dobry początek otrzymaliśmy podstawowe informacje dotyczące produkcji, ponieważ duża prezentacja odbędzie się na wspomnianej imprezie. Dzisiaj możemy potwierdzić, że Francuzi zaoferują „klasyczny gameplay oparty na zasadach gry planszowej”.

Twórcy przygotowują dwie, samodzielne kampanie, które pozwolą poznać wydarzenia z dwóch stron konfliktu – śmiałkowie wcielą się w oddział Blood Angels lub będą kontrolować Genestealerów. Ta druga frakcja będzie dostępna pierwszy raz w grze Space Hulk.

Rozgrywka zostanie znacząco dostosowana do współczesnych realiów, a przed każdym meczem wybierzemy drużynę i stworzymy unikalny zestaw kart. Studio pracuje również nad rozbudowanym trybem sieciowym, który pozwoli śmiałkom walczyć z innymi fanami  Warhammera 40,000.

Dla podgrzania atmosfery możecie spojrzeć na trzy screeny. Na „Le What’s Next de Focus” pojawi się Piotrek, który przedstawi swoje wrażenia z imprezy w nadchodzącym numerze PSX Extreme, a dodatkowy materiał powinien pojawić się na portalu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cyanide studio Focus Home Interactive Space Hulk: Tactics zapowiedź