Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 14:30
Insurgency: Sandstorm zwiastun pokazuje sieciowego shootera. Pierwsze ujęcia wyglądają nieźle
595V

Insurgency: Sandstorm zwiastun pokazuje sieciowego shootera. Pierwsze ujęcia wyglądają nieźle

Insurgency: Sandstorm wychodzi z cienia. Twórcy w ubiegłym roku potwierdzili rezygnację z kampanii, a dzisiaj możemy zapoznać się ze zwiastunem ukazującym kilka fragmentów rozgrywki. Publikacja przygotowuje na spory gameplay.

Insurgency: Sandstorm miało przedstawić historię kobiety, która była więziona ze swoją siostrą przez radykalnych, irackich bojowników, jednak autorzy zdecydowali się zrezygnować z tych planów. Twórcy skupiają się teraz wyłącznie na zmaganiach multiplayer.

Insurgency: Sandstorm nie otrzyma trybu fabularnego. Twórcy skupiają się na zmaganiach sieciowych

Ta decyzja nie spodobała się niektórym graczom, ale autorzy oczywiście zamierzają walczyć o uwagę i gotówkę sympatyków gatunku. Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał wideo prezentujący kilka szybkich akcji z Insurgency: Sandstorm.

To oczywiście wyłącznie przedsmak atrakcji, ponieważ w dniach 7-8 lutego odbędzie się w Paryżu duża impreza Focus Home Interactive, na której redaktorzy na pewno otrzymają możliwość spojrzenia lub może nawet zagrają w Insurgency: Sandstorm. Nasz dziennikarz Rozbo pojawi się na imprezie, a relację z tego wydarzenia znajdziecie w kolejnym numerze PSX Extreme (końcówka lutego) i pewnie na PPE.pl.

Wracając do samego Insurgency: Sandstorm – gra przynajmniej na takiej krótkiej zajawce wygląda nieźle. Jeśli animacja będzie dopracowana, system strzelania nie zawiedzie, a miejscówki tak klimatyczne jak na przedstawionych fragmentach, to produkcja New World Interactive może okazać się sporą ciekawostką.

Źródło: YouTube.com

Tagi: