Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 17:50
Yakuza 6: The Song of Life nie zadebiutuje w terminie. SEGA prezentuje nową datę premiery
652V

Yakuza 6: The Song of Life nie zadebiutuje w terminie. SEGA prezentuje nową datę premiery

Nie mamy dobrej informacji dla fanów serii Yakuza. SEGA właśnie potwierdziła opóźnienie daty premiery Yakuza 6: The Song of Life. Tytuł miał zadebiutować na rynku 20 marca, jednak autorzy potrzebuje dodatkowych tygodni na szlify.

Jedną z perełek przyszłego miesiąca nie zadebiutuje w terminie. Yakuza 6: The Song of Life miała trafić do graczy 20 marca, ale właśnie otrzymaliśmy wiadomość od deweloperów.

Yakuza 6: The Song of Life przepełniony mini-grami. Gameplay pokazuje atrakcje

Yakuza 6: The Song of Life trafi na rynek 17 kwietnia. Jak podają sami zainteresowani „to była trudna, biznesowa decyzja”, więc możemy oczekiwać, że studio napotkało na mały problem, który uda im się „przeskoczyć” w te kilka dodatkowych tygodni.  

Twórcy postanowili wynagrodzić graczom to oczekiwanie i 27 lutego na PlayStation Store wyląduje wersja demonstracyjna, która pozwoli nam zapoznać się z wycinkiem gry – możemy się spodziewać początku historii, ponieważ studio pozwoli przenieść save do pełnej wersji.  

To na pewno nie jest dobra wiadomość dla Sony, ponieważ w jednym tygodniu na PlayStation 4 zadebiutują dwie spore produkcje – 17 kwietnia odbędzie się premiera Yakuza 6: The Song of Life, a 20 kwietnia God of War.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery opóźnienie Sega Yakuza 6: The Song of Life