Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 13:32
Frostpunk w finalnej fazie produkcji. Poznajcie Automatony
890V

Frostpunk w finalnej fazie produkcji. Poznajcie Automatony

Mam kapitalną wiadomość dla wszystkich sympatyków polskiej sztuki gamedevu. Frostpunk znajduje się na ostatniej prostej, więc z tej okazji deweloperzy postanowili przedstawić światu Automatony. Tajemnicze maszyny odegrają bardzo istotną rolę w całej grze.

Frostpunk to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych premier z polskiego podwórka. Gra 11 bit studios zgarnia kapitalne opinie wśród dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z wczesną wersją produkcji, a twórcy zapowiadają, że to dopiero początek atrakcji przygotowanych dla graczy.

Frostpunk zmierza również na konsole

Twórcy Frostpunk wydali komunikat, w którym potwierdzili, że od początku nowego roku rozpoczęli ostateczną fazę produkcji. Jest to naprawdę kapitalna wiadomość, bo możemy mieć nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkretny gameplay oraz informacje dotyczące daty premiery.

"Tworzenie 'Frostpunka' to długa podróż i jestem zadowolony, że zbliżamy się do jej końca. W czasie tych kilku lat pracy udało nam się stworzyć niespotykaną dotąd mieszankę survivalu, city-buildera i symulacji społeczeństwa. W nadchodzących tygodniach wypuścimy w świat nowy trailer z niepokazywanymi dotąd elementami rozgrywki, pod intrygującym tytułem 'Irreversible', czyli 'nieodwracalne zmiany' i ujawnimy więcej szczegółów o 'Frostpunku', włączając w to datę wydania gry"

Powyższe słowa wypowiedział Przemysław Marszał, członek zarządu i dyrektor artystyczny 11 bit studios, który zapowiada publikację nowego zwiastuna. Jeśli autorzy faktycznie zamierzają już w następnych tygodniach podać datę debiutu, to może gra trafi do nas w pierwszej połowie roku? Oby!

Dzisiaj możecie również spojrzeć na nowy materiał, na którym pierwszy raz zostały zaprezentowany Automatony. Są to specjalne maszyny pomagające ludziom przetrwać ekstremalnych warunkach:

"Są to olbrzymie maszyny, napędzane parą, będące doskonałym osiągnięciem inżynierii i przykładem tego jak ludzie potrafią wykorzystać technologię do przetrwania w skrajnych warunkach. Te maszyny mogą zastąpić ludzi w ciężkiej pracy i być używane do bardziej ryzykownych zadań. Automatony to także najlepszy przykład, że steampunk jako technologia może być bardzo praktycznym narzędziem w walce o przetrwanie w skrajnie niesprzyjających warunkach. Naturalnie Automatony to tylko jeden z wielu elementów rozgrywki we 'Frostpunku' i więcej pokażemy w nadchodzącym trailerze a także kolejnych aktualizacjach na temat gry"

Źródło: http://forsal.pl/artykuly/1101883,11bit-studios-weszlo-w-finalna-faze-produkcji-gry-frostpunk.html

Tagi: 11 Bit Studios dziennik dewelopera Frostpunk zwiastun