Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 19:52
Take-Two szykuje powrót jednej z największych marek 2K. Borderlands lub Bioshock?
1185V

Take-Two szykuje powrót jednej z największych marek 2K. Borderlands lub Bioshock?

Rockstar opóźniło dzisiaj datę premiery Red Dead Redemption 2, więc włodarze Take-Two postanowili uspokoić inwestorów i wydali oświadczenie dotyczące nowej produkcji. Wydawca wspomina o „oczekiwanej grze”.

Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować wiosną 2017 roku, jednak Rockstar potrzebuje kilku dodatkowych miesięcy na doszlifowanie produkcji, więc premiera odbędzie się dopiero w październiku. Na szczęście znamy już ostateczne konkrety.

Data premiery i nowe screeny Red Dead Redemption 2

Opóźnienie debiutu tak wielkiej marki nie wpłynął na plany Take-Two. Firma wciąż szykuje się do premiery kolejnego hitu, który ma zadebiutować na rynku od 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku!

Możemy oczywiście przypuszczać, że ze względu na brak jakiejkolwiek akcji marketingowej, tytuł trafi na rynek na początku przyszłego roku, jednak warto mieć świadomość, że nie będzie to mała i nikomu niepotrzebne produkcja.

Take-Two poinformowało inwestorów o premierze „jednej z największych marek w katalogu 2K”! W sumie może to być wyłącznie jedna z dwóch gier: Borderlands lub Bioshock… Jak wiadomo Gearbox Software pracuje już nad trzecimi „Borderami”, a jednocześnie cały czas szefowie Take-Two wspominają o tym, że chcą w odpowiedni sposób zająć się marką Bioshock.

Sprawa wydaje się prosta… Take-Two może zmienić przyzwyczajenia i pojawić się na tegorocznym E3, by zaprezentować błogi gameplay z  Red Dead Redemption 2, a jednocześnie ujawnić nowy tytuł, który trafi na rynek w… Marcu przyszłego roku?

Źródło: https://www.resetera.com/threads/new-instalment-in-one-of-2ks-biggest-franchises-coming-fy2019-april-1-2018-march-31-19.20425/

Tagi: 2K Games BioShock borderlands Red Dead Redemption 2 Take-Two