Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 19:35
Red Dead Redemption 2. Data premiery! Rockstar opóźnił debiut
4550V

Red Dead Redemption 2. Data premiery! Rockstar opóźnił debiut

Rockstar właśnie podał ostateczną datę premiery Red Dead Redemption 2. Gra nie zadebiutuje w najbliższych tygodniach, ale mamy konkretną informację!

Właśnie zostały potwierdzone ostatnie plotki. Rockstar nie zdoła wydać Red Dead Redemption 2 w pierwszych miesiącach 2018 roku. Nie jest to totalnie zła wiadomość, bo otrzymaliśmy konkretną datę premiery!

Red Dead Redemption 2. Zwiastun potwierdza wcześniejsze plotki - nowe informacje o rozgrywce i historii

Możemy jednocześnie potwierdzić… Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października! Na otarcie łez otrzymaliśmy serię nowych screenshotów, które pobudzają krew w żyłach. Jesteście gotowi na tę wielką podróż? Ja jak najbardziej!

Twórcy jednocześnie wspomnieli, dlaczego zdecydowali się przełożyć premierę…

„Drodzy,

Z radością informujemy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października 2018 roku. Przepraszamy wszystkich rozczarowanych tym opóźnieniem. Choć mieliśmy nadzieję, że premiera odbędzie się wcześniej, to jednak potrzebujemy odrobinę więcej czasu na poprawki.

Serdecznie dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że kiedy zagrasz, zgodzisz się, że było warto czekać. W międzyczasie sprawdź zrzuty ekranu z gry. W najbliższych tygodniach będziemy dzielić się z Wami jeszcze większą ilością informacji.

Dziękujemy,
Rockstar Games”

Wspomniane screeny znajdziecie w galerii. To dla Was smutna czy jednak dobra wiadomość? 

Tagi: data premiery Red Dead Redemption 2 Rockstar