Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 20:30
Hunt: Showdown. Gameplay i screeny w 4K prezentują przerażające potwory
1807V

Hunt: Showdown. Gameplay i screeny w 4K prezentują przerażające potwory

Pierwsi gracze sprawdzają Hunt: Showdown, więc z tej okazji możemy spojrzeć na konkretne materiały prezentujące czystą rozgrywkę. Crytek zdecydował się stworzyć mroczne bestie, z którymi zmierzymy się ze znajomymi.

Hunt: Showdown to sieciowy shooter oferujący asymetryczne pojedynki. W jednym meczu spotkają się trzy drużyny składające się z maksymalnie dwóch graczy, a jednocześnie na mapach pojawią się bestie, które będą przeszkadzać śmiałkom w wykonywaniu zadań.

Hunt: Showdown na klimatycznym zwiastunie. Gra zmierza do Early Access

Wciąż zastanawiam się „czy to może się udać?”, ale patrząc na najnowsze fragmenty rozgrywki mam wrażenie, że autorzy faktycznie odrobili zadanie domowe. Crytek nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę, więc właśnie z tego powodu deweloperzy zdecydowali się zaoferować graczom testy, dzięki którym zespół zbierze informacje zwrotne od zawodników.

Następnie wszystkie sugestie zostaną dokładnie zweryfikowane, najważniejsze zmiany podjęte, a później tytuł trafi do Wczesnego Dostępu, gdzie ponownie twórcy będą korzystać z rad graczy i tworzyć produkcję, która spełni ich najskrytsze marzenia.

Jest to ciekawa opcja, która posiada solidne podstawy, bo na każdym materiale Hunt: Showdown wygląda ciekawie. Na pewno nie będzie to shooter dla każdego fana gatunku, jednak nie można odmówić deweloperom pomysłu na tworzenie potworów. Zespól odpowiedzialny za przeciwników zasługuje na podwyżkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: crytek gameplay Hunt: Showdown screeny