Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 16:04
Attack on Titan 2 na dynamicznym zwiastunie. Twórcy pokazują krwawą walkę
473V

Attack on Titan 2 na dynamicznym zwiastunie. Twórcy pokazują krwawą walkę

Wielkimi krokami zbliża się premiera Attack on Titan 2, więc wydawca zdecydował się zaprezentować szczegółowy materiał prezentujący walkę. W tytule Omega Force zmierzymy się z wieloma golasami.

W ubiegłym tygodniu Zax miał okazję zaprezentować zwiastun, który skupia się na „miejski życiu” w Attack on Titan 2. Twórcy zdecydowali się przygotować rozbudowany system, a jego szczegóły poznacie za pośrednictwem poniższego odnośnika.

Attack on Titan 2 to nie tylko walki. Rozbudowane życie miejskie na nowym zwiastunie

Odnoszę mimo wszystko wrażenie, że nikt nie myśli o Attack on Titan 2 dla budowania fortyfikacji, ponieważ najważniejszym elementem produkcji jest dynamiczna walka z dziwnymi bestiami. To właśnie na tym skupia się najnowszy materiał i film powinien zainteresować wielu graczy.

Deweloperzy pokazują zróżnicowanych przeciwników, którzy wymuszą na graczach kreowanie najróżniejszych takty – nie wystarczy tutaj jeden system atakowania oponentów, ponieważ rywale charakteryzują się zróżnicowaną sztuczną inteligencją.

Wygląda to nawet nieźle. Nie znam dokładnie uniwersum Attack on Titan, ale jestem pewien, że fani – seria cieszy się ogromną popularnością nawet na Zachodzie – na pewno będą zadowoleni z takiej propozycji Omega Force.

Aktualizacja #1

Nintendo opublikowało "własny zwiastun", który pokazuje, że Attack on Titan 2 na Nintendo Switch otrzyma zmiany w rozgrywce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: attack on titan 2 gameplay Koei Tecmo Omega Force zwiastun