Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2018 13:05
Attack on Titan 2 to nie tylko walki. Rozbudowane życie miejskie na nowym zwiastunie
827V

Attack on Titan 2 to nie tylko walki. Rozbudowane życie miejskie na nowym zwiastunie

Tydzień temu mogliśmy przyjrzeć się pierwszemu gameplayowi z Attack on Titan 2 na Switch i PS Vita. Tym razem deweloperzy pokazują, że ich produkcja to nie tylko ciągłe walki.

W Attack on Titan 2 będzie można odetchnąć od ciągłych brutalnych potyczek z Tytanami podczas przemierzania miasta, które chronimy. W tytule znajdą się iście role-playowe motywy. W grze można stworzyć własnego bohatera w edytorze, rozmawiać z napotkanymi postaciami (przez co zwiększamy poziom zaprzyjaźnienia z interlokutorem). W Attack on Titan 2 nie zabraknie też opcji treningu, co rozbuduje nasze statystyki a także możliwości rozwijania mocy fortyfikacji. Pojawią się nawet opcje jakby z UFO: Enemy Unknown. W grze będą prowadzone badania nad pokonanymi Tytanami, niczym nad ufokami z tej kultowej strategii.

Pierwszy gameplay z wersji Switch. Attack on Titan 2

Attack on Titan 2 zapowiada się na kawał porządnego i rozbudowanego gameplayu. W pozycję zagramy już 20 marca. W tym dniu dojdzie do równoczesnej premiery wersji na PS4, XOne, PC oraz Switch. Niestety właściciele PlayStation Vita muszą obejść się smakiem, bo wydawca zrezygnował z przenoszenia japońskiego wydania na europejski i amerykański rynek. Tutaj jednak nie ma chyba jednak nad czym płakać. Gameplay ujawniony tydzień temu wyglądał mało przekonująco i straszył kiepską grafiką oraz pop-inem obiektów.

Warto zerknąć też na naszą galerię, gdzie czekają na was ostatnio ujawnione screenshoty od Koei Tecmo.

 

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo Omega Force