Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 15:30
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na szczegółowym zwiastunie. Level-5 prezentuje systemy rozgrywki
546V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na szczegółowym zwiastunie. Level-5 prezentuje systemy rozgrywki

W przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje oczekiwany Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Produkcja Level-5 wprowadzi sporo zmian względem poprzedniej części, więc autorzy postanowili pokazać nowości. Najnowszy zwiastun zbiera informacje.

Wszystko na to wskazuje, że 23 marca faktycznie zagramy w Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Twórcy kilkukrotnie przekładali premierę, ale w końcu ruszyła machina marketingowa, która pozwala szykować wolny czas na nową przygodę studia Level-5.

Screeny Ni no Kuni II: Revenant Kingdom w 4K

Doświadczeni Japończycy zdecydowali się w znaczący sposób zmienić rozgrywkę w Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Teraz walka będzie podobno znacznie ciekawsza, w trakcie zmagań wykorzystamy do pomocy nowych przyjaciół, autorzy stworzyli specjalny tryb RTS, a nawet otrzymamy możliwość rozbudowywania miasta.

Film powinien rozgrzać fanów gatunku, którzy od dawna czekają na premierę nowego Ni no Kuni. Gra została pierwotnie zaprezentowana w grudniu 2015 roku, jednak autorzy napotkali na kilka problemów, przez które proces tworzenia został wydłużony.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch trafiło na PlayStation 3 w 2013 roku i zgarnęło oceny na poziomie 85%. W międzyczasie pojawiły się plotki o możliwym przeniesieniu tytułu na aktualną generację, ale włodarze Level-5 nigdy nie potwierdzili tych doniesień.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom trailer zwiastun