Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.01.2018 13:11
Ni no Kuni II. Gra wygląda świetnie w rozdzielczości 4K na PS4 Pro
1186V

Ni no Kuni II. Gra wygląda świetnie w rozdzielczości 4K na PS4 Pro

Ni no Kuni II kojarzy się z licznymi obsuwami, ale wygląda na to, że jest warto czekać na ten tytuł. Choćby z tego powodu, że właściciele PS4 Pro już na starcie będą się cieszyć z trybu 4K.

Tym razem Bandai Namco opublikowało screenshoty z Ni no Kuni II: Revenant Kingdom w rozdzielczości 4K. W związku z mangową, celshadingową grafiką oczywiście nie możemy mówić tu o ultrarealistycznej grafice, ale gra i tak robi wyśmienite wrażenie.

Fenomenalne oceny Shadow of the Colossus remake

Na screenach możemy przyjrzeć się Higgledies (to takie różnokolorowe samobieżne... gluty), których będziemy kolekcjonować w trakcie przygody (każdy z tych stworków dysponuje unikalnymi atakami i mocami specjalnymi). Lista Higgledy będzie dostępna z menu w grze.

Na screenach znalazło się też miejsce dla trybu Królestwa, w którym będziemy umieszczać budynki w naszej monarchii, tworzyć infrastrukturę a także zapewniać obywatelom robotę (ciekawe czy bezrobotni przemienią się w osiedlowych żuli;). Dzięki rozwojowi miasteczka w Ni no Kuni II odblokujemy nowe przedmioty, broń a nawet kolejnych Higgledies.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ni-no-kuni-2-revenant-kingdom-4k-screenshots/

Tagi: 4k Bandai Namco Level-5 ni no kuni ii ps4 ps4 pro