Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2017 15:31
Superman od Rocksteady Studios ma zostać ujawniony wkrótce. Przeciek zapowiada wielką prezentację
1847V

Superman od Rocksteady Studios ma zostać ujawniony wkrótce. Przeciek zapowiada wielką prezentację

Rocksteady Studios stworzyło fantastyczne przygody Batmana, ale autorzy zrezygnowali z rozwijania tego uniwersum. Zespół od dawna pracuje nad nowym projektem, którym jest podobno gra w uniwersum Supermana.

Brytyjczycy z Rocksteady Studios mają na swoim koncie zaledwie kilka tytułów, ale to właśnie ta ekipa przez kilka lat rozwijała serię Batman: Arkham. Autorzy pożegnali się z Nietoperzem za pomocą fantastycznego Batman Arkham Knight i Batman: Arkham VR.

Batman: Arkham Knight zapowiada grę z Supermanem w roli głównej?

Plotki na temat nowej gry Rocksteady Studios w świecie Supermana pojawiły się już w czerwcu 2015 roku. We wspomnianym Batman: Arkham Knight pojawia się dość mocny Easter Egg – Obrońca Gotham kontaktuje się z Lexem Luthorem.

W następnych miesiącach jeszcze kilkukrotnie pojawiały się sygnały, według których twórcy z Wielkiej Brytanii pracują nad nową przygodą Supermana, ale wciąż czekaliśmy na konkrety. Te mają nadejść już za kilka dni – zdaniem informatorów redakcji ComicBook nadciąga wielka prezentacja.

Dziennikarze otrzymali informację, według której najnowszy numer Game Informera ma posiadać kompletną zapowiedź przygody – przecieki sugerują ogromną produkcję z niesamowitymi szczegółami.

Warto tutaj przypomnieć, że Rocksteady Studios od 2014-2015 roku pracuje nad tajnym projektem.

Źródło: https://gamingbolt.com/rocksteady-studios-superman-game-reveal-coming-next-week-rumor

Tagi: batman: arkham knight rocksteady studios superman

Nie przegap