Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 21:45
Ruczaj Rumble to wielki turniej bijatyk. Zapisz się i weź udział w zmaganiach
601V

Ruczaj Rumble to wielki turniej bijatyk. Zapisz się i weź udział w zmaganiach

Sympatycy bijatyk od ubiegłego roku nie mogą narzekać na brak atrakcji, a to na pewno nie koniec przyjemności, bo już styczeń pozwala nam zapoznać się z ciekawymi tytułami. Jeśli jesteście fanami „mordoklepek”, to musicie zainteresować się Ruczaj Rumble, podczas którego zmierzycie się z wieloma fanami gatunku.

Bijatyki przeżywają renesans, który nadal trwa za sprawą takich premier jak między innymi Dragon Ball FighterZ. Produkcja wydawana przez Bandai Namco zgarnęła kapitalne noty i możemy śmiało stwierdzić, że to jedna z najlepszych gier w gatunku ostatnich lat.

Przez problemy PlayStation Network duży turniej w FIFA 18 został rozegrany na XOne zamiast na PS4

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ gra Arc System Works pojawi się na Ruczaj Rumble, czyli niezwykle ciekawym wydarzeniu zorganizowanym przez fanów bijatyk dla fanów bijatyk. Miłośnicy tego gatunku powinni w dniach 10-11 lutego przyjechać do Krakowa, gdzie odbędą się turnieje w:

  • Dragon Ball FighterZ
  • Under Night In-Birth Exe: Late[st]
  • Blazblue: Central Fiction
  • Tekken 7
  • Guilty Gear Xrd REV 2

Impreza jest organizowana we współpracy z Kołem Matematyków Uniwersytetu Jagiellońskiego i wszystkie pojedynki odbędą się na terenie Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków).

Zachęcamy do pojawienia się na Ruczaj Rumble, ponieważ gracze otrzymają również możliwość rozegrania wielu pojedynków w ramach „luźnego grania” i wydarzenie zaoferuje przyjemną zabawę dla wszystkich entuzjastów bijatyk – niezależnie od stopnia zaawansowania.

Na koniec zaznaczam, że rejestracja do Ruczaj Rumble jest otwarta, wstęp darmowy, a gracze wrócą do domów z cennymi nagrodami. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie organizatorów.

Tagi: