Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 16:35
Insurgency: Sandstorm nie otrzyma trybu fabularnego. Twórcy skupiają się na zmaganiach sieciowych
702V

Insurgency: Sandstorm nie otrzyma trybu fabularnego. Twórcy skupiają się na zmaganiach sieciowych

Nie mamy najlepszych informacji dla miłośników fabularnych kampanii w strzelankach. New World Interactive zdecydowało się porzucić ciekawie zapowiadającą się historię i skupić swoją uwagę wyłącznie na trybie multiplayer.

W połowie ubiegłego roku miałem przyjemność zaprezentować czytelnikom fabularny zwiastun Insurgency: Sandstorm. Twórcy chcieli opowiedzieć historię kobiety, która była więziona wraz ze swoją siostrą przez radykalnych, irackich bojowników.

Zwiastun fabularny Insurgency: Sandstorm

New World Interactive dokonało trudnego wyboru, jednak autorzy zamierzają zaoferować Insurgency: Sandstorm graczom w 2018 roku i w tej sytuacji musieli dokonać wyboru. Zespół nie mógł przygotować dwóch, dużych i porządnych wariantów zabawy, więc zdecydowano się poświęcić czas na rozgrywkę sieciową.

„Single-player i historia w kooperacji zostały anulowane i zostaną rozpatrzone ponownie po wydaniu gry. Jest to spowodowane wysokimi wymaganiami produkcyjnymi i chęcią wydania produkcji w 2018 roku. Historia ta była dla naszego zespołu czymś bardzo ekscytująca i nowym, ale mieliśmy poczucie, że musimy dokonać wyboru.”

Te słowa przedstawił na forum Michael Tsarouhas, główny projektant, który nie ukrywa, że zespół może powrócić do historii, jednak – choć nie mówi tego wprost – wszystko zapewne zależy od samego zainteresowania Insurgency: Sandstorm.

Gracze mogą jednocześnie oczekiwać, że dzięki podjęciu tej decyzji, tryb sieciowy zostanie znacznie rozbudowany, zaoferuje kilka trybów, podczas niektórych starć wskoczymy do pojazdów, a dodatkowo autorzy planują liczne dodatki (w tym kolejne tryby) już po premierze.

Wkrótce rozpoczną się testy Insurgency: Sandstorm w wersji na komputerach osobistych. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Źródło: https://forums.focus-home.com/topic/2842/insurgency-sandstorm-community-update-a-shift-in-direction

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive