Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2018 21:00
Venom wkrótce zaprezentuje swoje prawdziwe oblicze. Tom Hardy potwierdził zakończenie prac nad planie
1091V

Venom wkrótce zaprezentuje swoje prawdziwe oblicze. Tom Hardy potwierdził zakończenie prac na planie

Miłośnicy symbiota powinni szykować się na tonę przyjemności. Wiele na to wskazuje, że już wkrótce otrzymamy konkretne materiały z Venoma. Ruben Fleischer ma już wszystkie sceny, dzięki którym może opracować historię Eddiego Brocka.

Venom to najnowsza produkcja Sony Pictures, która jest jednak nadal sporą niespodzianką. Wciąż czekamy na pierwszą prezentację Eddiego Brocka w czarnym wdzianku, jednak wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne materiały prezentujące film.

Spider-Man otrzyma nowy spin-off. W roli głównej Morbius!

Tom Hardy, czyli aktor wcielający się w główną rolę, potwierdził na swoim Instagramie zakończenie prac nad planie. Mężczyzna wcielał się w Venoma od października ubiegłego roku i teraz może w spokoju wyczekiwać na premierę.

Venom trafi do polskich kin 5 października i opowieść będzie częścią „Sony Marvel Universe”, czyli produkcji Sony w uniwersum Marvela. Korporacja pracuje również nad kolejnymi filmami – w 2019 roku będziemy świadkami "Silver & Black", a dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu solowej historii "Morbiusa".

Informacja o zakończeniu prac na planie powinna ucieszyć widzów wyczekujących na debiut Venoma, ponieważ możemy mieć nadzieję, że już wkrótce otrzymamy pierwszy teaser, a następnie mocny zwiastun.

Nad Venomem w roli reżysera odpowiada Ruben Fleischer (m.in. „"Santa Clarita Diet", "Zombieland", "Gangster Squad. Pogromcy mafii"), a scenariusz został przygotowany przez Scotta Rosenberga (m.in. "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Life on Mars", "60 sekund") oraz Jeffa Pinknera (m.in. "Mroczna wieża", "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Niesamowity Spider-Man 2")

Źródło: http://comicbook.com/marvel/2018/01/28/tom-hardy-venom-movie-wrapped/

Tagi: