Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2017 01:23
Spider-Man otrzyma nowy spin-off. W roli głównej Morbius!
2167V

Spider-Man otrzyma nowy spin-off. W roli głównej Morbius!

Sony nie zamierza zmarnować okazji. Po świetnych ocenach Spider-Man: Homecoming, korporacja zamierza opowiedzieć kolejne historie w świecie Człowieka-Pająka. Gwiazdą jednej z nadciągających przygód został Morbius.

Sympatycy Parkera powinni z zaciekawieniem wyczekiwać kolejnych informacji od Japończyków. Sony zdecydowało się obsadzić w roli głównego bohatera nowej przygody Morbiusa, który debiutował w Amazing Spider-Man #101, czyli pierwszej opowieści nie stworzonej przez Stana Lee.

Spider-Man: Homecoming – recenzja filmu. Udany powrót Pająka!

Za scenariusz przygody odpowiadają Burk Sharpless oraz Matt Sazama, którzy pracowali w ostatnim czasie nad ekranizacją Power Rangers. Ten duet miał już okazję przygotować opowieść jednego wampira, bo to właśnie oni stworzyli historię z Dracula Historia Nieznana, a już w przyszłym roku zobaczymy ich projekt dla platformy Netflix – autorzy wykreowali reboot Zagubieni w kosmosie.

Aktualnie film jest sporą niewiadomą, jednak opowieść prawdopodobnie nie zostanie powiązana z Marvel Cinematic Universe.

Warto tutaj wspomnieć, że sam Morbius, to wyjątkowo ciekawa postać. Dr Michael Morbius był noblistą z dziedziny biochemii, gdy odkrył, że umiera na rzadką chorobę. Naukowiec zdecydował się na przygotowanie eksperymentalnego lekarstwa, które przy kontakcie z elektrowstrząsem spowodowały wielkie zmiany w ciele mężczyzny. Po kilku chwilach stał się potworem, który pod wieloma względami przypomina wampira.

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/spider-man-spinoff-morbius-living-vampire-movie-works-power-rangers-writers-1056702

Tagi: ekranizacja film morbius Sony spider-man

Nie przegap